Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SuperGames.lt programėlė - Skirta [ ANDROID , iPHONE , TABLET ]


♣ магte

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Programėlės kūrimas..  

24 balsai

  1. 1. Ar verta kurti toliau ??



Recommended Posts

Sveiki,jau nuo užvakar kuriu SuperGames.lt programėle.

Padaryti šiokie tokie atnaujinimai :)

Sukurtos kotegorijos // pamatysite apačioje.
Programa sujungta su FB SuperGames.lt puslapiu.
Yra užpildymo forma norint prisijungti prie atnaujinimų darymo.
Programėlė atsinaujina automatiškai.
Gausite iš programėlės bet kada kokias nors tai žinutęs..
Programa dariau anglų support'ui,dabar nuo jo darau Supergames.lt forumui
Nepilnai viskas išversta..
------------------
f31f7ae80d3d2c5cb90df7f0b5325561735.png
9c929bc46c884167c9eee9b8c384e57d154.png
3c93088a2a8235170c7e3d95a61f60a9490.png
ee69dbfc9504144ae391c8ad112ab37431.png
594ef6a58577a2213437348d34930fa1844.png
3a7a0c7a1e2a7ce90e4fc12215a34eca454.png
0948d52804f4b705f024d42270d190e3955.png
------------------
Pasiūlykite ką nors daugiau įdėti..
 

Redaguota , nario #ᴍᴀʀᴛɪs
  • Teigiamai 6
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

koks dar siukcius :D DDDDDD kad neskriptinau tai davai sumetam tiek rep kad isvis daugiau nebekurciau,isvis eik is cia

tai gal darom taip man reikėtu tokio app mano forumui prie kurio dirbu kiek norėtum jog visą app perdarytum pagal mano forumą  kuri bandysim prieš kalėdas daryti ? :D  Jei kiek nors įdomiau parašyk skype apelsinas101 susitarsim dėl visko :D 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jeigu kurti tokį dalyką tai nebent mokymosi tikslais daryti, nes nemanau kad labai jau naudinga programėlė bus.

 

Jei normaliai žmogus darytų, tai ir naudos būtų, bet kad va jis net nesileisdamas į kalbas sako jog tai neįmanoma...

 

Surišti su forumu? Gal aš čia klaidingai suprantu, bet pagal mano tą supratimą tai reiškia tai, jog būtų galima peržvelgti visas temas, rašyti jose komentarus, redaguotis profilio nustatymus ir t.t.

Tai jei tai galima padaryti naršyklės pagalba, tai kodėl nebūtų galima to pritaikyt ir specializuotoje programoje praktiškai keičiant tik dizainą? Tam visiškai nereikia prisijungimų prie duombazių, ar dar kokio šlamšto...

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei normaliai žmogus darytų, tai ir naudos būtų, bet kad va jis net nesileisdamas į kalbas sako jog tai neįmanoma...

 

Surišti su forumu? Gal aš čia klaidingai suprantu, bet pagal mano tą supratimą tai reiškia tai, jog būtų galima peržvelgti visas temas, rašyti jose komentarus, redaguotis profilio nustatymus ir t.t.

Tai jei tai galima padaryti naršyklės pagalba, tai kodėl nebūtų galima to pritaikyt ir specializuotoje programoje praktiškai keičiant tik dizainą? Tam visiškai nereikia prisijungimų prie duombazių, ar dar kokio šlamšto...

O tai kaip tu prisijungsi prie to tavo profilio? Reikia mySQL duomenų, kad juos ištrauktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...