Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Nokia“ su telefonais baigė, bet ruošia naują produktą


Monster_Full

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3407 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

18.11.14.jpg

 

„Nokia“ tikrai negrįš į mobiliųjų telefonų industriją – tai dar kartą patvirtino „Nokia“ vadovas Rajeev Suri, neseniai įvykusio analitikų susitikimo Londone metu. Jis teigė, kad „Nokia“ nežiūri, kaip „tiesiogiai sugrįžti į vartotojų telefonus“. Jis taip pat pridėjo, kad „Nokia“ ketina „sugrįžti į vartotojų pasaulį“.

Buvęs didžiausias telefonų gamintojas pasaulyje gali pradėti savo sugrįžimą jau rytoj – „Nokia“ išplatino užuominą, kurioje užsimena, kad ties kažkuo kompanija šiuo metu intensyviai dirba. Ji pademonstruos tai arba apie tai kalbės „Slush 14“ pradedančių verslininkų susitikime, kuris prasidės Helsinkyje jau rytoj, ir kaip tikimasi, sutrauks apie 10 tūkst. žmonių.

Užuominoje matomas naują įrenginys, tačiau tik galima spėlioti, kas tai galėtų būti – „HTPC“, TV, namų automatizavimo technologija? Belieka tikėtis, kad viskas paaiškės jau rytoj.

„Slush 14“ taip pat bus vieta, kur įvyks Suomijos gamintojo „Jolla“ „something BIG“ renginys.

Sunku įsivaizduoti, kad „Nokia“ negamina jokių išmaniųjų ar paprastų telefonų, tačiau galima lažintis, kad kompanija jų tikrai neatsisakė, kad ir kaip dabartinis vadovas mus bando tuo įtikinti. Vadovai keičiasi, o taip pat keičiasi ir planai technikos pasaulyje, taigi kompanijai uždrausta gaminti „Nokia“ telefonus iki 2015 metų gruodžio 31 dienos.

Dabar „Nokia“ susitelkusi į „Networking“, „Technologies“ ir „Here maps“ padalinius ir į tai, ką ji mums ruošia rytoj.

Pagal gsmarena.com inf

 

Šaltinis kuriame aš radau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<...> taigi kompanijai uždrausta gaminti „Nokia“ telefonus iki 2015 metų gruodžio 31 dienos. <...>

Tai biški čia nesupratau, kas uždraudė? Kada, kaip ir kodėl??

Microsoft tikriausiai.Nes Nokia kompanija priklauso Microsoft.O šiaip jiem gi uždrausta gaminti tik telefonus.Tai nereiškia kad jie negali pagaminti kažkokio kito produkto.Ten planšetes kokios ar kokio kito įrenginio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniški labai didelė netektis, jog nebebus mano numylėtų windows mobile ;// Šiuo metu man taip viskas patogu, nes kompiuteris ir telefonas naudoja vos ne vieną ir tą pačią atmintį... T.y. jai turiu nuotraukas ar muziką telefone sky drive viską lengvai automatiškai perkelia į kompiuterį... O dabar vėl iOS ir Android kurių taip nekenčiu... Dar viena išeitis bus HTC bet šių telefonų dizainai mane labai atbaido + lumia pats patvariausias mano matytas touch type telefonas... O Nokia N1 kurį jie pristatė kaip "Kažkas neįtikėtino" Tai manau, čia bus arba plyta su labai galingais parametrais arba eilinė samsung kopija su ekranu kurį sudaužyt įmanoma su plunksna... Anyway laukiu pirmųjų atsiliepimų apie šį įrenginį, o dėl wp ir toliau dėjuosiu ;/

 

Papildau:

Microsoft užbaigė su telefonais, o ar tuo pačiu dings ir windows mobile OS?

Redaguota , nario ArtūrasM.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniški labai didelė netektis, jog nebebus mano numylėtų windows mobile ;// Šiuo metu man taip viskas patogu, nes kompiuteris ir telefonas naudoja vos ne vieną ir tą pačią atmintį... T.y. jai turiu nuotraukas ar muziką telefone sky drive viską lengvai automatiškai perkelia į kompiuterį... O dabar vėl iOS ir Android kurių taip nekenčiu... Dar viena išeitis bus HTC bet šių telefonų dizainai mane labai atbaido + lumia pats patvariausias mano matytas touch type telefonas... O Nokia N1 kurį jie pristatė kaip "Kažkas neįtikėtino" Tai manau, čia bus arba plyta su labai galingais parametrais arba eilinė samsung kopija su ekranu kurį sudaužyt įmanoma su plunksna... Anyway laukiu pirmųjų atsiliepimų apie šį įrenginį, o dėl wp ir toliau dėjuosiu ;/

 

Papildau:

Microsoft užbaigė su telefonais, o ar tuo pačiu dings ir windows mobile OS?

kad tas HTC šudas,išskyrus HTC ONE M8 ,bet kalbant apie htc windows mobile tai pff.. prie Lumiu nėra ką lygyt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Papildau:

Microsoft užbaigė su telefonais, o ar tuo pačiu dings ir windows mobile OS?

Iš kur tokia nesamonė ištraukei ?

Dabar situacija tokia jog Microsoft panaikino Nokia prekini ženkla ir dabar Microsoft nauji išleidžiami telefonai vadinsis Microsoft Lumia, tai viskas krc bus tas pats tik kad pavadinimas kitas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniški labai didelė netektis, jog nebebus mano numylėtų windows mobile ;// Šiuo metu man taip viskas patogu, nes kompiuteris ir telefonas naudoja vos ne vieną ir tą pačią atmintį... T.y. jai turiu nuotraukas ar muziką telefone sky drive viską lengvai automatiškai perkelia į kompiuterį... O dabar vėl iOS ir Android kurių taip nekenčiu... Dar viena išeitis bus HTC bet šių telefonų dizainai mane labai atbaido + lumia pats patvariausias mano matytas touch type telefonas... O Nokia N1 kurį jie pristatė kaip "Kažkas neįtikėtino" Tai manau, čia bus arba plyta su labai galingais parametrais arba eilinė samsung kopija su ekranu kurį sudaužyt įmanoma su plunksna... Anyway laukiu pirmųjų atsiliepimų apie šį įrenginį, o dėl wp ir toliau dėjuosiu ;/

 

Papildau:

Microsoft užbaigė su telefonais, o ar tuo pačiu dings ir windows mobile OS?

 

 

Nemanau kad dings, jei dings, tai jos ir nereikės, kamtas Windows Phone, jei bus Windows10, juk jis bus palaikomas VISUOSE įrenginiuose :) Bet manau kad niekur nedings, bus Windows Phone 10 :)

 

EDIT:

Iš kur tokia nesamonė ištraukei ?

Dabar situacija tokia jog Microsoft panaikino Nokia prekini ženkla ir dabar Microsoft nauji išleidžiami telefonai vadinsis Microsoft Lumia, tai viskas krc bus tas pats tik kad pavadinimas kitas  :D

 

 

Tu rimtai???

Redaguota , nario Reflex.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau kad dings, jei dings, tai jos ir nereikės, kamtas Windows Phone, jei bus Windows10, juk jis bus palaikomas VISUOSE įrenginiuose :) Bet manau kad niekur nedings, bus Windows Phone 10 :)

 

EDIT:

 

 

Tu rimtai???

Tai ne žinok ne rimtai .... -.-

http://www.microsoft.com/en/mobile/phone/lumia535/

Kaip sakiau taip ir yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Microsoft dar turi teisę gal 10 metų naudotis NOKIA prekės ženklu (jei neklystu), tad jei ir Microsoft gamintų telefonus juos vis tiek galėtų vadinti NOKIA Lumia, o ne Microsoft Lumia (makalynė kažkokia). Tai pat jei neklystu NOKIA negali gaminti savo telefonu iki 2016 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Microsoft dar turi teisę gal 10 metų naudotis NOKIA prekės ženklu (jei neklystu), tad jei ir Microsoft gamintų telefonus juos vis tiek galėtų vadinti NOKIA Lumia, o ne Microsoft Lumia (makalynė kažkokia). Tai pat jei neklystu NOKIA negali gaminti savo telefonu iki 2016 metų.

Kam Microsoft naudot Nokia varda jei gali savo naudot ir taip pasidaryti nebloga reklama ?:D

Iš esmės tai viskas išliks tai pat tik kad pavadinimas kitoks ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniški labai didelė netektis, jog nebebus mano numylėtų windows mobile ;// Šiuo metu man taip viskas patogu, nes kompiuteris ir telefonas naudoja vos ne vieną ir tą pačią atmintį... T.y. jai turiu nuotraukas ar muziką telefone sky drive viską lengvai automatiškai perkelia į kompiuterį... O dabar vėl iOS ir Android kurių taip nekenčiu... Dar viena išeitis bus HTC bet šių telefonų dizainai mane labai atbaido + lumia pats patvariausias mano matytas touch type telefonas... O Nokia N1 kurį jie pristatė kaip "Kažkas neįtikėtino" Tai manau, čia bus arba plyta su labai galingais parametrais arba eilinė samsung kopija su ekranu kurį sudaužyt įmanoma su plunksna... Anyway laukiu pirmųjų atsiliepimų apie šį įrenginį, o dėl wp ir toliau dėjuosiu ;/

 

Papildau:

Microsoft užbaigė su telefonais, o ar tuo pačiu dings ir windows mobile OS?

Bravo+sir+_f68edd8d2387ff032c569653b3cbe

Sveikinu! Nusišnekėjai labiausiai šioje temoje. Įdomus faktas: Windows Mobile jau dingo 2010 metais.

 

Tiems kurie nesupranta: Microsoft nupirko Nokios telefonų biznį, ne kompaniją. T.y Microsoft buvo perleista visi brands(nežinau Dėl Ashos, bet LUMIA dabar jau yra Microsoft). Bei visi darbuotojai kurie dirbo telefonų divizijai yra Microsoft darbuotojai nuo šiol. Dėl dalyko kad Nokia negali kurti telefono iki 2015-x datos yra tiesa iš dalies - pati kompanija negali kurti telefonų, bet ji gali leisti kitoms kompanijoms kurti "įrenginius", kitaip sakant licenzija su jų vardu. Kad ir daro jie. Nokia logiškai dabar yra šiek tiek hardware, ir fully software kompanija.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam Microsoft naudot Nokia varda jei gali savo naudot ir taip pasidaryti nebloga reklama ? :D

Iš esmės tai viskas išliks tai pat tik kad pavadinimas kitoks ir tiek.

Bent jau man asmeniškai pirkti telefoną su pavadinimu "Microsoft Lumia" kažkaip keista ir neskamba taip gerai kaip Nokia Lumia.

 

Bravo+sir+_f68edd8d2387ff032c569653b3cbe

Sveikinu! Nusišnekėjai labiausiai šioje temoje. Įdomus faktas: Windows Mobile jau dingo 2010 metais.

 

Tiems kurie nesupranta: Microsoft nupirko Nokios telefonų biznį, ne kompaniją. T.y Microsoft buvo perleista visi brands(nežinau Dėl Ashos, bet LUMIA dabar jau yra Microsoft). Bei visi darbuotojai kurie dirbo telefonų divizijai yra Microsoft darbuotojai nuo šiol. Dėl dalyko kad Nokia negali kurti telefono iki 2015-x datos yra tiesa iš dalies - pati kompanija negali kurti telefonų, bet ji gali leisti kitoms kompanijoms kurti "įrenginius", kitaip sakant licenzija su jų vardu. Kad ir daro jie. Nokia logiškai dabar yra šiek tiek hardware, ir fully software kompanija.

Žmogus turbūt turėjo omenyje Windows Phone, o ne Windows Mobile.

 

Nokia N1 planšete gamino kompanija "Foxconn", tad viskas aišku kodėl ji šiek tiek panaši į Apple iPad :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ne žinok ne rimtai .... -.-

http://www.microsoft.com/en/mobile/phone/lumia535/

Kaip sakiau taip ir yra.

 

Nieko sau... Įdomiai tik pasidorė, kad Microsoft Lumia 535, o ne toliau kes Nokia vardų sesiją, tarkim Microsoft Lumia 1450, nes prieš tai 1320... Nu ždž magavot mintį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau man asmeniškai pirkti telefoną su pavadinimu "Microsoft Lumia" kažkaip keista ir neskamba taip gerai kaip Nokia Lumia.

 

Žmogus turbūt turėjo omenyje Windows Phone, o ne Windows Mobile.

 

Nokia N1 planšete gamino kompanija "Foxconn", tad viskas aišku kodėl ji šiek tiek panaši į Apple iPad :D

Tai tu nori pasakyti jog Foxconn sukūrė plančetės dizainą? Esi kada matęs iPad? 

 

Tu perki telefoną dėl jo specifikacijų, dizaino ne dėl vardo. Dėl manęs gali ir būt "Microsoft Windows Phone Xbox 365048656514151156 LUMIA 19561546".

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3407 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...