Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sveiki. Esu visiškai jau aktyvus prie Pc,tad prisistatau vėl :)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,esu Žygis iš Panėvežio.

 

Taigi kaip matote prisistatau vėl,nors ir dū kartus prisistates buvau bet trečia dar karta prisistatysiu,nes dabar jau visiškai busiu aktyvus,ankščiau buvau neaktyvus.

 

Taigi kaip ir minėjau pradėjau sportuoti,lankes Lengvaja atlėtika,ir Krepšini. Galvoju gryžti vėl prie Lengvosios atlėtikos.

 

Taigi laisvalaikiais šiaip su draugeliais nueinu pamėtiti į krepšini arba pats vienas,prabunu kieme su draugais arba draugėmis.

 

Galbut nedaugelis žino kad kuriu video apie žaidiimus,bet jau turiu nauja čhannel,bus kuriami video tad prašau užeiti.  :)https://www.youtube.com/user/LithuanianZaidimai Laukite Video. Tik pasakau gali video buti be efektu jokiu be taisymu kol neišmoksiu naudotis su Soni Vegas ar kokia nors kita programa. :)

 

Šai mano Nuotrauką.

 

ebddf852f0ad2e804f937f4e02430279896.jpg

Redaguota , nario Žygimantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atrodai ne kaip dauguma, todėl žmonės ir prisipisinėja, nekreipk dėmesio, būk tuo kuo nori būt, atrodyk taip, kaip nori atrodyt, ir atsiras žmonės, kurie su tavim draugaus būtent dėl to, kas esi, o ne tai, kuo jie nori, kad tu būtum. Sekmės tau čia :)

Sveikas,dėkui.

 

 

Gi mlc bachūras nestumkit, nes kitaip atvažiavę į panėvežį malkų gausit :DDDDD

Sveikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man tinka ilgi tai ko čia prisipisinėjat ?

Patikėk, vėliau pažiūrėjęs šitą foto ( jei apsiskusi) galvosi kad atrodei tikrai nekaip, mano klasiokai gan senai vaikščiojo su tokia pačia šukuosena o dabar normaliai apsiskuto ir gerai atrodo, tik mano nuomonė, nothing special
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikėk, vėliau pažiūrėjęs šitą foto ( jei apsiskusi) galvosi kad atrodei tikrai nekaip, mano klasiokai gan senai vaikščiojo su tokia pačia šukuosena o dabar normaliai apsiskuto ir gerai atrodo, tik mano nuomonė, nothing special

Neikiek neidomu man :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stengiuosi nesikyšti į tokias nesąmones, bet šį kartą nesusivaldžiau, respectas tau Žygimantai už unikalumą, bet tie kurie šmeiže jį parodo kokie jūs esat neišprusę ir prisipisinėjat prie plaukų ar dar ko nors...  Jis bent nebijo savęs parodyti kaip jūs kurie stumiat už ekrano, jeigu jau tokie kieti tai prašau įkelti savo nuotrauką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

100% kad ir tu esi atsilupelis, nes tikrai keista šukuosena kuri verčia juoktis, tik čia bandai panardyt kažkam ^^

Įžeidinėti kitus yra žema ir tai daro tik atsilupėliai. Pavadindamas mane 100% esančiu atsilupėliu tik parodei savo žemą intelektą ir koks pats esi atsilupęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įžeidinėti kitus yra žema ir tai daro tik atsilupėliai. Pavadindamas mane 100% esančiu atsilupėliu tik parodei savo žemą intelektą ir koks pats esi atsilupęs.

Tai kad tu čia bandai nardyt , nėra tokio žmogaus kuris nesityčioja ar bent nesijuokia iš kitų, aš nesityčioju bet tiesiog per daug keistai atrodo :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...