Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pigios ir kokybiškos programavimo paslaugos


donce16

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, norėčiau jums pasiūlyti savo programavimo paslaugas.
Programuoju 2 kalbomis t.y. PHP, JAVA.
Ką gi sugebu?

  • Kuriu automatines sistemas ant įvairių API(mokejimai.lt, vpsnet.lt, iv.lt, ...)
  • Kuriu VVP, AVP, TVS
  • Kuriu programėles Android'ui, windows'ams
  • Taisau kitų programuotojų paliktas klaidas PHP kalboje
  • Taip pat pilnai dirbu su MYSQL duomenų baze JAVA bei PHP kalbose

Kainos nėra didelės. 
Jei susidomėjot rašykit. Rašykit tik į SkypeID: donce0216 , kadangi čia labai retai lankausi.

Redaguota , nario Donce`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas per? Tu net nemoki JAVA, nemeluok. Už tai, kad nepadėjau net iš kontaktų išmetei.

Tai vienas iš tų, kurie youtubėj pažiūri pamoką ir jau pradeda paslaugas teikt, tad apie kokybę nei kalbos negali būt.

--- dabartinė mano nuomonė, kurią visad galima pakeisti ---

 

Kartais uždelsdavo, bet sukūrė puikiai veikiančia su daugybe perspektyvų mokėjimai.lt/vpsnet.lt automatinė sms sistemą, rekomenduoju.

Negi tikrai manai, jog kiekvienam ji kuriama atskirai? Geriausiu atveju edit'as...

Redaguota , nario ΛŁϮΣƦ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas per? Tu net nemoki JAVA, nemeluok. Už tai, kad nepadėjau net iš kontaktų išmetei.

Tai vienas iš tų, kurie youtubėj pažiūri pamoką ir jau pradeda paslaugas teikt, tad apie kokybę nei kalbos negali būt.

Negi tikrai manai, jog kiekvienam ji kuriama atskirai? Geriausiu atveju edit'as...

Oj programuotojas prabilo nusileisk ant žemės nebesapaliok padebeseis kaip tu čia visokius argonus žaidimus kuri ir nieko nesukuri išvada ta daug šneki mažai dirbi.Temos autoriui sekmes darbuose
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj programuotojas prabilo nusileisk ant žemės nebesapaliok padebeseis kaip tu čia visokius argonus žaidimus kuri ir nieko nesukuri išvada ta daug šneki mažai dirbi.Temos autoriui sekmes darbuose

Žmogau, matau pasiklydai ir nežinai apie ką eina tema ar susišvietė, jog tavęs kažkas kažko klausė, tačiau jau gali grįžti į savo urvą. Sėkmės. :taika:

Vis dėl to aš pasakiau savo nuomonę, kad ir blogą. Neprivalau padlaižiauti vien girdamas, ypač kai nėra už ką, dėl +rep kaip tu. Tu neprivalai to skaityti ar į tai atsižvelkti - tavo pasirinkimas - tuo labiau kai tema neina nei apie tave, nei apie mane. Absurdas kuomet tikimąsi tik gerų atsiliepimų, o žmonių nuomonė tokia skirtinga...

Suprantu tave(jus). Kad ir ne į temą, pasiteisinsiu. Projektas "argon" uždarytas jau ilgą laiką - ne vieną mėnesį(net pasirodžius žiniai apie jį, buvot perspėti, jog gali taip nutikti). Iš esmės aš sukuriu daug, bet mažai rodau. Priežastys gan paprastos - užsibrėžiu daugiau, nei turiu kantrybės daryti(dažniausiai vienas), o tie užsibrėžimai kartais auga greičiau nei padarai, galiausiai atsibosta ir projektai įkrenta į old-projects folderį nebaigti ar labai arti pabaigos. Vietoj jų išlenda nauji - tarsi begalinis ciklas iš kurio niekaip negaliu ištrūkt. Kas atrodo jums "cool", man atrodo nebaigta ir netinkama rodymui. Tad ir lieka tam paslaptingąjam alterio old-projects folderyje. Pavyzdžiui, dabartinis projektas yra nuosava Minecraft 1.8 serverio platforma su PluginAPI, tai aš nei neįsivaizduoju ką iš ten galėčiau jums parodyt (idėjos tikrai laukiamos). Suplanavęs labai labai daug, bet ir padaręs labai daug, tačiau kaip pagalvoji kiek dar liko idėjų įgyvendint susimąstai ar verta kurt apskritai.

p.s jei turi problemų, klausimų, rašyk į až, visad atsakysiu.

Redaguota , nario ΛŁϮΣƦ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas per? Tu net nemoki JAVA, nemeluok. Už tai, kad nepadėjau net iš kontaktų išmetei.

Tai vienas iš tų, kurie youtubėj pažiūri pamoką ir jau pradeda paslaugas teikt, tad apie kokybę nei kalbos negali būt.

--- dabartinė mano nuomonė, kurią visad galima pakeisti ---

 

Negi tikrai manai, jog kiekvienam ji kuriama atskirai? Geriausiu atveju edit'as...

Sistema yra paprasta ir tuo pačiu metu turi daug funkcijų. Jeigu, tai būtų edit'as, tai kažkas mąsto lygiai kaip aš, nes neįdėta nieko, ko nebuvo prašyta.

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sistema yra paprasta ir tuo pačiu metu turi daug funkcijų. Jeigu, tai būtų edit'as, tai kažkas mąsto lygiai kaip aš, nes neįdėta nieko, ko nebuvo prašyta.

 

Turėčiau dar pagirt už labai švarų kodą. Rekomenduoju dar kartą!

Nepatikimas. Sukūręs sistemą laukiau porą savaičių, kol galiausiai pareiškė jog projektas bankrutavo, sistemos nebereikia, pinigų nemokės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nepatikimas. Sukūręs sistemą laukiau porą savaičių, kol galiausiai pareiškė jog projektas bankrutavo, sistemos nebereikia, pinigų nemokės.

Už abidvi sistemas tau buvo sumokėta, bet vpsent.lt sistema neveikė :). Labai ilgai ruošėis pataisyt kodą(3sav gal), tai kad pagreitint tave, pareškiau jog užmokėsiu 30lt, kai sutaisėi buvo pervėlu, nes projektas užsidarė.

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Programuoju 2 kalbomis t.y. PHP, JAVA.

[*]Kuriu programėles Android'ui, windows'ams

[*]Taisau kitų programuotojų paliktas klaidas PHP kalboje

[*]Taip pat pilnai dirbu su MYSQL duomenų baze JAVA bei PHP kalbose

Nepatikimas žmogus, prieš kelis men aš jam pardaviau acc, ėjau pirmas ir pinigų negavau. Tik po sukurtos temos sukčių skyriui vos atgavau Steam Acc, o + pagal jo protelį- dar nesuaugęs visiškai.

Dėl programavimo žinių, tai jis išvis nieko nesupranta. Gal tu vaikeli pasiskaityk apie programavimo kalbas pirma, baik studijas, tada uždarbiauk: en.wikipedia.org/wiki/List_of_programming_languages

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatikimas žmogus, prieš kelis men aš jam pardaviau acc, ėjau pirmas ir pinigų negavau. Tik po sukurtos temos sukčių skyriui vos atgavau Steam Acc, o + pagal jo protelį- dar nesuaugęs visiškai.

Dėl programavimo žinių, tai jis išvis nieko nesupranta. Gal tu vaikeli pasiskaityk apie programavimo kalbas pirma, baik studijas, tada uždarbiauk: en.wikipedia.org/wiki/List_of_programming_languages

Galvą išsiplauk, koks steam?? Durnas vpš, įrodyk... Žmonių fantazija tai awesome. Anyway, steam'u gal 3 mėn nesinaudoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...