Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SaZone.LT | San-Fiero naujausias gyvenimas tik jums | Forumo startavo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3393 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sekmės, užsuksiu :)

Dėkui :)

 

Patiko Mokykla ir Vaistų knygeles sistema. Sekmės :)

 

Ačiū :)

''Angelų serveris nusimato'' :D

Šiaip aprašymas tai neblogas.

Ačiū :) Nu gal :D

 

Logo tai tikrai orginalus.....

Ne mano darytas. :)

 

geras aprašymas turbūt užsuksiu, bet forumas neveikia, greičiau tvarkykit.

Tvarkom, čia sakė su google chrome blogai yra, tai ant jų turbūt prisijunkti... Ačiū :)

 

Jei jau skelbiat projektą tai ,bet forumą sutvarkykit ,neveikia...

Sakė ant google chrome neviekia turbūt prisijungimas ir registracija, bandykit kitas naršyklęs.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ligų sistema - Serveryje galėsite sirgti visokiomis ligomis kaip "Kiaulių gripas" "Paukščių gripas" "Vėžiu" "Skydliaukę" ir visokiomis ligomis kurias sergate ištikro. Bus vaistinė ir joje galėsite nusipirkti vaistų jeigu turėsite šeimos gyditojos įšrašą, tada galėsite nusipirkti stipresnių vaistų, kad greičiau pagytumėte.

Dabar įdomu dėl „Vėžio“, ar ten išgeri vaistų ir taip lengvai pagyji?  :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Dabar įdomu dėl „Vėžio“, ar ten išgeri vaistų ir taip lengvai pagyji?  :kiets:

Iškart nepagiji, turi vykti į sanatoriją, kad ten darytum švytinimą ir tada pagyji dar kelis kartus taip padaręs ir išgėręs vaistų.

Startuoja forumas jau 16:00 skubam registruotis, surinksim 40 žmonių bus paskelbta atranka į prižirėtojus :) Paskelbtas pirmasis serverio atnaujinimas, tikiuosi patiks :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Šitas projektas užsidarė vien dėl to kad aš ten webinau , ir mane išmete iš oro ir aš turėjau prisijungimus tai atsikeršijau :)

Nemeluok visiems, pats išėjai, ir dar pats rašei, kad išeinu geruoju, nenoriu pyktis, bet nespėjus man pakeisti slaptažodžių, tu ištrynei duombazę. Mes tavęs nemetėm, tu pats vis verkdavai, kad prisikabinėju, nes tu nekažką mokėjai, ir į savo postą pakliuvai verkdamas, kad pakliūtum, kad šansą duočiau, jei bandysi atmazinti, aš turiu įrodymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3393 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...