Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Baterija ir krovimas | Nesubraižomas stiklas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visų pirma kažkas pasidarė su mano planšetės pakrovėju. Jį įkišus reikia jį vis kraipyti, kad pradėtų krautis. Pajudinus laidą minimetru iškart nustoja krautis. Kiek mačiau pakrovėjo galiukas yra kiek pakreipas. Dabar naudoju telefono pakrovėją, tačiau tada planšetė pradėjo ypatingai lėtai krautis.. Nuo 0% iki 100 kraunasi apie 6.5 valandos. Nesvarbu kokį pakrovėją naudoju. Taip pat baterija greit išsikrauna. Per naktį nuo 90% iki 0%. Man reikėtų pakeisti pakrovėją. Planšetė: GoClever Elipso 71. Gal kas žinot kiek jis kainuotų? Taip pat kodėl taip lėtai kraunasi?

Kad nekurčiau kitos temos, mano dėdė turi kažkokį nesubraižomą stiklą ant savo telefono. Stiklas nesusibraižo net braukiant su peiliu. Jautrumas nė kiek nesumažėjo. Gal yra toks stiklas ant mano planšetės? Dabar aš turiu lipduką, kuris buvo užlipintas gamintojo. Ar jeigu per tą lipduką matosi įbrėžimai, ekranas apsaugoms nuo jų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Vešk į garantinį ar kur nors ir pirk naują pakrovėją. Jeigu lengvai išsiima ir įsideda jau viskas aišku, kad sugedęs ir gali lauk mest. Jeigu dar ilgiau su juo krausi ir tikėsiesi kažko - nustos išvis veikti. 

Naudojant silpnesnį ar sugedusį pakrovėją, baterija pasikrauna nekokybiškai ir išsikrauna daug greičiau negu pakrovus su veikiančiu pakrovėju, pritaikytu tavo planšetei. Sakau iš savo patirties, kai kroviau su sugedusiu - procentai baterijos tiesiog akyse krito, o kai naują pakrovėją nusipirkau - viskas tiesiog nuostabiai laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...