Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Legalios/Premium paskyros. 5eurasai


Garbor

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Švarūs, pirkti iš Minecraft.net (necard'inti). E-mailas yra, slapti klausimai taipat. Nėra ban'ų ar įspėjimų ant jokių serverių.

Kaina: 5eu.

Daugiau info bei susisiekti su manimi galite per programėlę Skype: matazas1, arba praneškite AŽ.

Pirkėjui bus duoti prisijungimo duomenys ir bus e-mailas perdėtas ant duotojo.


Nick's:

1. iMilk

2. Begedis


47c01a378d9bd2de7e7cff1419a3d79a16.png

Redaguota , nario lexus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai taip, nepastebėjau kokia vis gi ta kaina :|, atsiprašau.

 

Be to

 

PE yra visiškai nemokamas, jį gauni prisijungęs prie savo PC paskyros per PE.

Ačiū už pastebėjimą. Nežinojau, kadangi net ir nebandęs jo atsisiūsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pavogęs mano acc minecraft su nicku MisterisKinderis, bet čia jau pats labai kvailai pasielgiau. Bet siūlau nepirkt, nes visi kaip ir vogti.

Kažką tu čia maišai...

Redaguota , nario sNickers'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš vistiek nesuprantu, perki už 60 - 80 litų, tokius dalykus. Leidi pinigus tiesiog niekams, galėsi įeiti į premium serveriu yra daug ir ne premium ir juose, gali pažaisti. 

Ne visiems tai patinka. Nelegalūs- dauguma vaikų, kurie bando kažką pastūmti. Bei pvz. kaži ar rasi non-premium serverį su ~17k žaidėjų per dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sutinku, o jeigu čia pirkai iš mojang nes matosi jų dizainas tai galėsi net neduoti el. pašto nes čia eina pakeisti el. pašto adresa tik reikia patvirtinti :) todėl labai patogu pirkti legalius account'us iš mojang. Bėja čia tikrai nepavogti vartotojai, nes turėtu pavogti visa mojang paskyra, kas turbūt nėra labai lengva ir paprasta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vagis yra. Smile_as paskyra yra mano, nežinau kaip jis ją pavogė bet pavoge.

Ši paskyra buvo pirkta iš Gintaro (pavardės neviešinsiu). Jokio Aurio nepažystu, bei pažiūrėjęs, jokių išvis pokalbių nesu turėjes skypėje su tavimi.... http://gyazo.com/cf15e85b50afd9c59d5920f4f6c6e0c2

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši paskyra buvo pirkta iš Gintaro (pavardės neviešinsiu). Jokio Aurio nepažystu, bei pažiūrėjęs, jokių išvis pokalbių nesu turėjes skypėje su tavimi.... http://gyazo.com/cf15e85b50afd9c59d5920f4f6c6e

Duok man to Gintaro skype.

Ir pasakei gavai iš gintaro todėl, nes e-mail buvo uždėtas su vardu Gintaras. Tai mano antras vardas. Vagis yra. Nuvogė mano minecraft.

Ir beje, tai ne mano skype.

Redaguota , nario Auris#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duok man to Gintaro skype.

Ir pasakei gavai iš gintaro todėl, nes e-mail buvo uždėtas su vardu Gintaras. Tai mano antras vardas. Vagis yra. Nuvogė mano minecraft.

Ir beje, tai ne mano skype.

Nu bet ir įkyrus tu... Neturiu to Gintaro skype.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu truputį atsilikęs ar kas tau? Pats prašei Gintaro.. Nusišneki vėl. Neteršk temos beverčiais komentarais.

Krc tau matau nedašunta. Acountas mano. Niekas daugiau prisijungimo neturėjo. Tu jį tiesiog pavogei. Sakei kad pirkai iš to Gintaro. Gintaras yra mano antras vardas. Ant acc bhvo uždėtas gmailas su gintaro vardu todėl tu atseit jį pirkai iš Gintaro. Bet sakei kad neturi jo skype. Tai kaip po velnių tu jį nusipirkai? Vienu žodžiu sakau nepasitikėkit šiuo apgaviku.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...