Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip dažnai gaunate Booster Pack ir koks Steam LvL?


gokasz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip dažnai gaunate Booster Pack arba kokį kitą drop iš Steam, nieko nedarant ir koks Jūsų Lygis?

'Booster Pack' yra pakuotė kuri turi 3 kortas priklausančias vienam žaidimui.

------

Pas mane yra 44 lygis. Seniau kas savaitę drop gaudavau po 1 booster pack, bet pastaruoju metu sustojo drop'ai :D Gaunu po 2-4 kuponus ir viskas, jau apie mėnesį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Iš viso esu gavęs 1 booster pack :D O lygis 7. Galima paklaust, koks tolkas tą lygi keltis?

Nežinau kaip kitiems yra, bet man asmeniškai Steam lygis pagelbejo labai. Šitam Steam acc yra tik žaidimai ir Reputacijos steamtrades.com nelabai renku, bet kiek teko atidarineti 4-pack arba trade'intis su cdkey arba prasyti kad is anksto nupirktu zaidima per akcija, visada beveik man traderiai eina pirmi, ir padeda, net jei ir nepažistami. Pvž aš asmeniskai niekada nesitradinu su 30 lvl traderiu (kokiu cdkey arba gift) arba mazesniu. Nu nebent tai kazkoks su daug rep. Visi, su kuriais teko trade yra virs 60 lvl.

is booster pack nera jokios naudos, bet per metus susidaro apie 10 €, kazkur, nemokamai i wallet gauti neblogai. Tarkim prieš 3 men teko gauti booster pack verta 3.5 €: http://steamcommunity.com/market/listings/753/207400-eXceed%203rd%20-%20Jade%20Penetrate%20Black%20Package%20Booster%20Pack dabar kaina nukritus :D Buvau rades ir foil korta baman žaidimo, ten irgi apie 2.5€ tada kainavo, pasidaryti galima ir daugiau :D Arba galima darytis badges daug pigiau.

Esu gaves 90% hl2 kupona, iskeiciau i 1 key :D Darymas badges gauni geru kuponu, euro truck sim 2 buvau gaves didele nuolaida, lyg 85% jei neklystu

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai tų booster pakų dropas iš kur gaunamas? Nes aš per visus metus esu vieną gavęs tik ir tai neįsivaizduoju iš kur :D Ir ar priklauso dropas nuo tavo steam lygio? Pvz kuo didesnis lygis, tuo daugiau dropina pakų?

http://steamcommunity.com/id/ tavo id /badges/

Spaudi ant: View my booster pack eligibility

Aukštesnis lygis = dažnesnis booster pack, kuponu ir foil arba paprastų kortų drop.

lvl 10-19: 20% chance for a weekly

booster pack drop.

lvl 20-29: 40% chance for a weekly

booster pack drop.

lvl 30-39: 60% chance for a weekly

booster pack drop.

lvl 40-49: 80% chance for a weekly

booster pack drop.

lvl 50-59: 100% chance for a

weekly booster pack drop.

Dunno if it continue the table with

120%, 140% and so on.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Pas mane yra 87 Steam lygis. Kas 4-5 dienas gaunu iš Steam kažkokį random drop. Tai būna kartais du kuponai, kartais tik 1 korta, bet dažniausiai būna booster pack iš kažkurio turimo žaidimo. Booster pack drop'ina maždaug į mėnesį apie 5-7 kartus, bet būna, kad gaunu tik 7-8 kuponus, 1-2 booster pack ir 2-3 kortas, per mėnesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...