Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RPGames.lt | Spigot | Legaliems/Nelegaliems | RPG | 1.7 - 1.8 | 1.8 versijos serveris! Naujiena - Magijos sistema!


ProGreen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3352 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

I dare you to read this:

 

Kreipiuosi į visus Vierchus, Traktoristus, Laido Riterius ir kitus Trabadūrus norėdamas visus pasiųsti toli toli. Kodėl? Nes dėl tokių zmonių kaip jūs Gražulis p*derų nemėgt pradėjo, o jeigu rimtai tai prie reikalo:

 

Šudservis- Visiem girdėtas terminas, tai serveris kuriame pluginai traukti iš interneto, hostas laikomas ant mikro-bangų krosnelės, o spawn'o statiniu nepavadintum... Tokių serverių daug, juos lengva kurti ir jie visiem prieinami. Bet tai jau visi žinom... Problema atsirado tada kai visiem pasidare ne p*chui, tada sukilo armijos visažinių, kurie anot jų ir gali geriau ir daro geriau, bet n*xuja nieko nepadaro.

 

Dabar pasigilinkim į "serveriu top'us" pvz: Koridorius, puikiai atitinka šūdservio reikalavimus, bet jis didiesiem Lietuvos komentaroriams nerūpi, nes jie arba patys ten žaidžia arba pažysta žmones kurie ten žaidzia... Visiem p*chui, bet kodėl tada mūsų rate pastringa 11-mečiai su savo serveriais ir hostu už močiutės pinigus? Jeigu nuoširdžiai tai nežinau...

 

Nesvarbu ant kiek unikalus tavo servas, serveriai ir serveriukai bus, manes tai ten žaist tai neprivers. Žaidziu ten kur man patinka, servas yra servas, o ant tų "unikalių projektų" dauguma yra b*ybį dėją... (Iškyrus moteris, jos jų neturi) Visi žmonės yra skirtingi ir jiem patinka skirtingi dalykai, tiem kuriem patinka "Op Setai", priėjimas prie Gamemode 1 ar kitų žaidimą palengvinančių dalykų, eina ten kur tuos dalykus gali rast, tuom Minecraft serveriai ir yra įdomūs, nes yra is ko rinktis. Kiekvienas gali pasirinkt: kada, kur ir kaip žaisti. Gi Ruso Čėsai jau baigės, gana tūnot sklepe su žydais, laikas keisti požiurį.

 

O dėl forumo, tai jis ir yra tam skirtas, kad žmonės kurtu temas ir reklamuotų savuosius "šūdservius", o ne tam, kad d*chai, d*chus d*chintų.

Galit vartytis, stumt ant manęs, bandyt išaiškint tiesą, bet tiesa jau buvo pasakyta, tiesiog reikia mokėt ją išgirst (šiuo atvėju perskaityt)

 

Peace I'm out

**clap, clap, clap** - Niekam nerūpi. Viską ką reikia žinoti pateikta aprašyme: serveris neturi nieko unikalaus, yra paprastas RPG, skirtas masei. - Šūdservis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš pačio ProGreen tikėjausi daugiau, tačiau situacija suprantama. Unikalus serveris Lietuvoje = 0 žaidėjų.. Sekmės, žėsim kas čia tau gausis.

Ką jus čia išsigalvojate unikaliam serveryje gali žaisti ir 300 žaidėjų(Lietuvoje), bet jeigu jus niekur savo serverio nereklaminat, tai jūsų bėdos ^_^

 

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu atkreipti dėmesį, jog dabartinė idėja yra surinkti kuo didesnį žaidėjų skaičių, o ne padaryti žaidimą kuo unikalesnį. Kadangi kiek teko matyti, su unikaliais serveriais Lietuvoje prasimušti nėra itin lengva, taigi, aš geriau iš pradžių prasimušiu, o tada sieksiu unikalumo. ;)

Pagaliau, kažkas suprato ir mane :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oh, žolytė, ar žalytė... Nežinau kaip tave pavadinti... Tau tiesiog niekas neįtinka. Viskam patinka vadovauti, o už gerą darbą gauni nieko. Buvau projekte "weberis", tačiau susirado "programuotoją", kuris neva nupieš ir sukoduos Invision Power Board dizainą. Nežinau, kokia ten veikla atliekama, tačiau nemanau, jog tavo pasirinktas "programuotojas" moka koduoti dizainus... Mano nuomonę apie tavo projektą, kurį man pristatei kaip "nori kurti šūdserverį ir prasimušti vaikų rinkoje?"... Nuotrauka, kurioje matosi "programuotojo" darbas. http://puu.sh/bBGfq/a16c7714a2.jpg. Wtf? Programuotojas nemoka įterpti logotipą, kurį galima sakyti yra apmyžti du pirštus. Bet žinoma, tu danar pradėsi kabinėtis ir greičiausiai dalinti įspėjimus. Dėk, man yra visiškai nusispjaut. Sugaišau visą savaitę tavo "šūdserveriui", kuris 90% žlugs labai greitai. Pakeičiau 3 varikliukus. Su 2 iš jų nemokėjau dirbti ir mokinausi vien dėl tavęs ir tavo sušikto projekto. Cmon... Atsibusk vieną kartą. Ir nepadės tau jokie komentatoriai, su komentarais "sėkmės" ir t.t.

 

Ir taip jaučiu, jog mane pasigaus komentatoriai ir taps laido riteriais. Jeigu nesugebi kurti projekto, geriau nekurk, pataupyk savo kvailą galvą geresnioms idėjoms, kurių nemanau, jog turėjai, turi ar turėsi... Vienu žodžiu, siūlau tau jau dabar pabaigti veiklą, nes vistiek nenukonkuruosi Godplay, ar kito serverių tinklo, nebent šūdserverius, nors taip pat suteikiu vos 10% garantiją.

 

Tai mano nuomonė ir man visiškai nusispjaut, ką apie mano, mano veiklą sako kiti. Turiu savo nuomone, savo spręndimus. Dėk įspėjimą, už "freepost", "įžeidinėjimus" ar dar, kokias tik įsivaizduoji kaltes. Suversk viską man, jeigu tavo rankos nėra silpnos. O mielieji reputacijos ištroškę iškrypėliai, dėkit tuos reputacijos taškus į blogąją pusę, mano nuomonės nepakeisit, tik susidarysit sau blogą įspūdį.

 

Kaip sakant - už tiesą baudžiama. Na, tiek to. Vnž. Sėkmės su šūdserveriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oh, žolytė, ar žalytė... Nežinau kaip tave pavadinti... Tau tiesiog niekas neįtinka. Viskam patinka vadovauti, o už gerą darbą gauni nieko. Buvau projekte "weberis", tačiau susirado "programuotoją", kuris neva nupieš ir sukoduos Invision Power Board dizainą. Nežinau, kokia ten veikla atliekama, tačiau nemanau, jog tavo pasirinktas "programuotojas" moka koduoti dizainus... Mano nuomonę apie tavo projektą, kurį man pristatei kaip "nori kurti šūdserverį ir prasimušti vaikų rinkoje?"... Nuotrauka, kurioje matosi "programuotojo" darbas. http://puu.sh/bBGfq/a16c7714a2.jpg. Wtf? Programuotojas nemoka įterpti logotipą, kurį galima sakyti yra apmyžti du pirštus. Bet žinoma, tu danar pradėsi kabinėtis ir greičiausiai dalinti įspėjimus. Dėk, man yra visiškai nusispjaut. Sugaišau visą savaitę tavo "šūdserveriui", kuris 90% žlugs labai greitai. Pakeičiau 3 varikliukus. Su 2 iš jų nemokėjau dirbti ir mokinausi vien dėl tavęs ir tavo sušikto projekto. Cmon... Atsibusk vieną kartą. Ir nepadės tau jokie komentatoriai, su komentarais "sėkmės" ir t.t.

 

Ir taip jaučiu, jog mane pasigaus komentatoriai ir taps laido riteriais. Jeigu nesugebi kurti projekto, geriau nekurk, pataupyk savo kvailą galvą geresnioms idėjoms, kurių nemanau, jog turėjai, turi ar turėsi... Vienu žodžiu, siūlau tau jau dabar pabaigti veiklą, nes vistiek nenukonkuruosi Godplay, ar kito serverių tinklo, nebent šūdserverius, nors taip pat suteikiu vos 10% garantiją.

 

Tai mano nuomonė ir man visiškai nusispjaut, ką apie mano, mano veiklą sako kiti. Turiu savo nuomone, savo spręndimus. Dėk įspėjimą, už "freepost", "įžeidinėjimus" ar dar, kokias tik įsivaizduoji kaltes. Suversk viską man, jeigu tavo rankos nėra silpnos. O mielieji reputacijos ištroškę iškrypėliai, dėkit tuos reputacijos taškus į blogąją pusę, mano nuomonės nepakeisit, tik susidarysit sau blogą įspūdį.

 

Kaip sakant - už tiesą baudžiama. Na, tiek to. Vnž. Sėkmės su šūdserveriu.

+Respect,tarp kitko,bus kaip ana kartą,žlugo kad jį ten kažkas apgavo,ir neturėjo litų ant vps pratęsimo :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3352 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...