Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RPGames.lt | Spigot | Legaliems/Nelegaliems | RPG | 1.7 - 1.8 | 1.8 versijos serveris! Naujiena - Magijos sistema!


ProGreen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3379 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Oh, žolytė, ar žalytė... Nežinau kaip tave pavadinti... Tau tiesiog niekas neįtinka. Viskam patinka vadovauti, o už gerą darbą gauni nieko. Buvau projekte "weberis", tačiau susirado "programuotoją", kuris neva nupieš ir sukoduos Invision Power Board dizainą. Nežinau, kokia ten veikla atliekama, tačiau nemanau, jog tavo pasirinktas "programuotojas" moka koduoti dizainus... Mano nuomonę apie tavo projektą, kurį man pristatei kaip "nori kurti šūdserverį ir prasimušti vaikų rinkoje?"... Nuotrauka, kurioje matosi "programuotojo" darbas. http://puu.sh/bBGfq/a16c7714a2.jpg. Wtf? Programuotojas nemoka įterpti logotipą, kurį galima sakyti yra apmyžti du pirštus. Bet žinoma, tu danar pradėsi kabinėtis ir greičiausiai dalinti įspėjimus. Dėk, man yra visiškai nusispjaut. Sugaišau visą savaitę tavo "šūdserveriui", kuris 90% žlugs labai greitai. Pakeičiau 3 varikliukus. Su 2 iš jų nemokėjau dirbti ir mokinausi vien dėl tavęs ir tavo sušikto projekto. Cmon... Atsibusk vieną kartą. Ir nepadės tau jokie komentatoriai, su komentarais "sėkmės" ir t.t.

 

Ir taip jaučiu, jog mane pasigaus komentatoriai ir taps laido riteriais. Jeigu nesugebi kurti projekto, geriau nekurk, pataupyk savo kvailą galvą geresnioms idėjoms, kurių nemanau, jog turėjai, turi ar turėsi... Vienu žodžiu, siūlau tau jau dabar pabaigti veiklą, nes vistiek nenukonkuruosi Godplay, ar kito serverių tinklo, nebent šūdserverius, nors taip pat suteikiu vos 10% garantiją.

 

Tai mano nuomonė ir man visiškai nusispjaut, ką apie mano, mano veiklą sako kiti. Turiu savo nuomone, savo spręndimus. Dėk įspėjimą, už "freepost", "įžeidinėjimus" ar dar, kokias tik įsivaizduoji kaltes. Suversk viską man, jeigu tavo rankos nėra silpnos. O mielieji reputacijos ištroškę iškrypėliai, dėkit tuos reputacijos taškus į blogąją pusę, mano nuomonės nepakeisit, tik susidarysit sau blogą įspūdį.

 

Kaip sakant - už tiesą baudžiama. Na, tiek to. Vnž. Sėkmės su šūdserveriu.

 

Kaip juokinga žiūrint, kai žmogus taip iš širdies pasakoja, koks jis didvyris ir kaip aš blogai su juo pasielgiau, bet esmė tame, jog tik ir pasakojama, jog aš šioks ar anoks, bet ką nuveikei tu, tai nelabai užsiminama... Per didesnį nei savaitės laikotarpį tu sugebėjai tik atsisiųsti ir uždėti pagrindinį svetainės puslapį, o kas vyko toliau, tai tik trijų, ar kiek ten, TVS perrašinėjimas, mat susidūręs su iš niekur iššokusiomis problemomis, spręsdavai jas kelias dienas, o galiausiai perrašydavai TVS į kitą, bet ir tada atsirasdavo problemų, kurios tau būdavo neįveikiamos... Galiausiai tu čia tiesiog "verki", jog aš tave, nuveikųsį tiek daug darbo - išmečiau, bet kodėl gi nesakai kaip iš tikrųjų buvo? Tiesa ta, jog atsirado kitas žmogus, galimai geriau už tave atliksentis savo darbą ir kai aš jus suvedžiau, tu tiesiog man dėjai tokį bobišką ultimatomą - jis, arba tu, o dar ir ant pačio galo, kai tiesiog paklausiau, ar liksi projekte, tu nepareiškei visiškai jokio noro likti, tad ką man beliko daryti? Tad ko dabar čia šitie šaradai?

 

Dėl svetainės, ją dabar daro dar kitas veikėjas, kaip jis pats teigė - visiškai nemokantis to daryti, bet kas įdomiausia ir geriausia, jog matosi progresas, ne taip kaip tavo atveju. Ai, prie to pačio, jis tai pat (kaip ir dauguma), sugeba suprasti ką aš rašau, ne taip kaip tu...  :crazy:

 

Visos kitos tos tavo sapalionės, "stūmimai", šmeižimai, bei kt. - tai tik rodo tavo itin žemą lygį, net šūdservio komandoj, toks žmogus kaip tu, būtų rimta problema...

 

 

 

Suversk viską man, jeigu tavo rankos nėra silpnos.

 

O dar tas bano prašymas, išvis kritinė situacija...  :funny:

 

 

 

Visų kitų komentarai - matosi, jog tiesiog nėrėtės iš kailio, šaukdami - "šūdservis", neblogai pasistengėt, nieko nenuveikėt, net jokių minčių, kurias vertėtų apsvarstyt, nepateikėt. Nevykėliai...

 

 

 

Labai ačiū tiems, kurie mane palaiko, ypač smagu, jog palaikymo susilaukiau iš bent kelių, aukštesnio lygio veikėjų, kurių nuomonė vis gi man labiau rūpi, nei daugumos, nieko nenuveikusių snukių šmeižtas. Aš to nepamiršiu...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip juokinga žiūrint, kai žmogus taip iš širdies pasakoja, koks jis didvyris ir kaip aš blogai su juo pasielgiau, bet esmė tame, jog tik ir pasakojama, jog aš šioks ar anoks, bet ką nuveikei tu, tai nelabai užsiminama... Per didesnį nei savaitės laikotarpį tu sugebėjai tik atsisiųsti ir uždėti pagrindinį svetainės puslapį, o kas vyko toliau, tai tik trijų, ar kiek ten, TVS perrašinėjimas, mat susidūręs su iš niekur iššokusiomis problemomis, spręsdavai jas kelias dienas, o galiausiai perrašydavai TVS į kitą, bet ir tada atsirasdavo problemų, kurios tau būdavo neįveikiamos... Galiausiai tu čia tiesiog "verki", jog aš tave, nuveikųsį tiek daug darbo - išmečiau, bet kodėl gi nesakai kaip iš tikrųjų buvo? Tiesa ta, jog atsirado kitas žmogus, galimai geriau už tave atliksentis savo darbą ir kai aš jus suvedžiau, tu tiesiog man dėjai tokį bobišką ultimatomą - jis, arba tu, o dar ir ant pačio galo, kai tiesiog paklausiau, ar liksi projekte, tu nepareiškei visiškai jokio noro likti, tad ką man beliko daryti? Tad ko dabar čia šitie šaradai?

 

Dėl svetainės, ją dabar daro dar kitas veikėjas, kaip jis pats teigė - visiškai nemokantis to daryti, bet kas įdomiausia ir geriausia, jog matosi progresas, ne taip kaip tavo atveju. Ai, prie to pačio, jis tai pat (kaip ir dauguma), sugeba suprasti ką aš rašau, ne taip kaip tu...  :crazy:

 

Visos kitos tos tavo sapalionės, "stūmimai", šmeižimai, bei kt. - tai tik rodo tavo itin žemą lygį, net šūdservio komandoj, toks žmogus kaip tu, būtų rimta problema...

 

 

O dar tas bano prašymas, išvis kritinė situacija...  :funny:

 

 

 

Visų kitų komentarai - matosi, jog tiesiog nėrėtės iš kailio, šaukdami - "šūdservis", neblogai pasistengėt, nieko nenuveikėt, net jokių minčių, kurias vertėtų apsvarstyt, nepateikėt. Nevykėliai...

 

 

 

Labai ačiū tiems, kurie mane palaiko, ypač smagu, jog palaikymo susilaukiau iš bent kelių, aukštesnio lygio veikėjų, kurių nuomonė vis gi man labiau rūpi, nei daugumos, nieko nenuveikusių snukių šmeižtas. Aš to nepamiršiu...

 

Oho... Aš nedariau nieko? Per tavo šūdserveriui suteiktą laiką būčiau praleidęs jį naudingai. Bet kažkodėl "įinstaliavau" ir viskas, nors prie jo dirbau visą dieną, daugiau nieko nedarydamas. Aiškindamasis kokios problemos, tu sakydavai įinstaliuoti kitą. Tai buvo tavo noras, ne mano. O dar tos nesąmonės, jog IPB saugus. Nė velnio, jis tik bugų kamuolys.

Tu mažiau burbuliuok. Darbo pats nepabaigei ir pabėgai, o taip dabar keli vėjus dėl to ko pats nesugebėjai padaryt.

Tu iš vis gali išnykti, neįdomus. O darbo buvo atlikta 50%. Jis susirado "programuotoją", kuris nupiešė ir sukodavo dizainą. Tikriausiai paplatino "programuotojas" dizainą internete. Graudu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų kitų komentarai - matosi, jog tiesiog nėrėtės iš kailio, šaukdami - "šūdservis", neblogai pasistengėt, nieko nenuveikėt, net jokių minčių, kurias vertėtų apsvarstyt, nepateikėt. Nevykėliai...

Kas kas, bet tu vienintelis nevykelis, kuris buvai prieš šudservius, o dabar pats tokį sukūrei.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas kas, bet tu vienintelis nevykelis, kuris buvai prieš šudservius, o dabar pats tokį sukūrei.

 

Man atrodo nueik ir isigyk akinius, nes matau, kad neimatai kas ką rašo, parašė, jogi dabar sukūrė serverį , dėl žaidėjų kiekio, kaip bus didesnis žaidėjų kiekis manau pats pamastys ir padarys kažką unikalaus, o jeigu tu jau taip daug nuveikęs, kad gali stumti ant žmonių, tai parodyk ką moki ;) Atėjo žmogui papisti proto per laidą :D

Redaguota , nario ProLighT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas kas, bet tu vienintelis nevykelis, kuris buvai prieš šudservius, o dabar pats tokį sukūrei.

 

Uh, nors vienas protingas atsirodo... Galvojau visi jau degradavę...

 

Man atrodo nueik ir isigyk akinius, nes matau, kad neimatai kas ką rašo, parašė, jogi dabar sukūrė serverį , dėl žaidėjų kiekio, kaip bus didesnis žaidėjų kiekis manau pats pamastys ir padarys kažką unikalaus, o jeigu tu jau taip daug nuveikęs, kad gali stumti ant žmonių, tai parodyk ką moki ;) Atėjo žmogui papisti proto per laidą :D

Kam reiktų įsigyti akinius, tai tik tau. O kam kurti šūdservį? Dėl pelno? No shit sherlock... Kad serveris bus unikalus duodu 10%. Kad po jo pavertimo į "unikalų" žais pilnas serveris žaidėjų - 0.01%. Be to, ką turėjai omeny, minėdamas "kažką unikalaus"?... O iZygiss tikrai už tave daugiau moka ir tikrai už žalytę daugiau nuveikęs. Sužinojęs manau akys į visas puses 360 laipsnių pradėtų sukinėtis, nes tau pasiekti tiek 99% pagal mane neįmanoma.

 

Nu ok, nebelaidysiu savo komentarų ir nebekaitinsiu galvos šitoj temoj, nes nėra prasmės.

Kuo didžiausios sėkmės žlungant!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uh, nors vienas protingas atsirodo... Galvojau visi jau degradavę...

 

Kam reiktų įsigyti akinius, tai tik tau. O kam kurti šūdservį? Dėl pelno? No shit sherlock... Kad serveris bus unikalus duodu 10%. Kad po jo pavertimo į "unikalų" žais pilnas serveris žaidėjų - 0.01%. Be to, ką turėjai omeny, minėdamas "kažką unikalaus"?... O iZygiss tikrai už tave daugiau moka ir tikrai už žalytę daugiau nuveikęs. Sužinojęs manau akys į visas puses 360 laipsnių pradėtų sukinėtis, nes tau pasiekti tiek 99% pagal mane neįmanoma.

 

Nu ok, nebelaidysiu savo komentarų ir nebekaitinsiu galvos šitoj temoj, nes nėra prasmės.

Kuo didžiausios sėkmės žlungant!

Koks tikslas tau čia bartis dėl tokių dalykų? Unikalūs serveriai neišgyvena vis tiek :)

Bent jau ne lietuvoje, kur daug kas nenori leisti ant žaidimo pinigų.

 

Pats kurk ne šūdserverį, jeigu toks turtingas ir žadi išlaikyti serverį.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo nueik ir isigyk akinius, nes matau, kad neimatai kas ką rašo, parašė, jogi dabar sukūrė serverį , dėl žaidėjų kiekio, kaip bus didesnis žaidėjų kiekis manau pats pamastys ir padarys kažką unikalaus, o jeigu tu jau taip daug nuveikęs, kad gali stumti ant žmonių, tai parodyk ką moki ;) Atėjo žmogui papisti proto per laidą :D

O tu nematai, kad jis kitus vadina nevykeliais, kadangi jo serverį vadinam šudserviu? Nors ir pats jis stumdavo ant tu šudserviu, kad jų nereikia, nes ir taip jų pilna lietuvoi... O dabar... Ir kodėl jis mano, kad pas jį kas nors žais, kad sako, pirma surinks daug žaidėjų o poto padarys unikalų? Gi kiek pažiūriu pas jį 0 žaidėjų ateitis šio servo aiški, patarčiau jau rakint tema nuo bereikalingu postu. Beto, jei kas ir pisa prota tai tik tu ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Magiškasis atnaujinimas!

 

Atnaujinimai:
 Burtų sistema (Beta):

   Daiktai:

  • Burtų pasirinkimo knyga, inventoriaus meniu
  • Burtų lazdelė

   Dabartinis burtų sąrašas (nauji bus pridedami daug maš kas dieną):

  • Žaibas           c3465ed742.png
  • Sargybinis     3dbaa482d6.png
  • Teleportacija 53e6de814b.png

Dabartinių burtų veikimas:
Žaibas - trenkia žaibą į tą vietą, į kurią jūs žiūrite

Sargybinis - Panaudojus burtą, šalia jūsų atsiranda sargybinis (gyvūnas("Iron Golem")), jis sekioja paskui jus, jei nespėja - teleportuojasi, puola tuos, kurie nusitaiko į žaidėją (tik givūnus), dar prieš jiems prie jo prieinant, ar jį sužeidžiant, tuos kurie sužeidžia žaidėją, bei kuriuos sužeidžia žaidėjas. Turi 55 gyvybes, slapyvardį kuriame matoma kas yra jo šeimininkas. Žaidėjui išėjus iš serverio, dingsta ir sargybinis, žaidėjui grįžus - vėl atsiranda, taigi, neteks jaudintis, jog kol jūsų nebus, kas nors užmuš jūsų sargybinį. Kol vienas sargybinis gyvas, kito sargybinio gauti negalėsite, o pakartotinai panaudoję šį burtą, atsiteleportuosite jau turimą sargybinį pas save.

Teleportacija - teleportuoja jus ten, kur nukrenta deganti sniego gniūštė.

 

Dabartinės burtų sistemos veikimas:

Burtų negalėsite naudoti saugiose zonose - WorldGuard regionuose, kuriuose išjungtas PVP (atsiradimo vieta), bei Residence (/res) teritorijose. Faction'ų teritorijose, bei laisvose zonose naudotis burtų lazdele galėsite. Būdami neutralioje teritorijoje, negalėsite "šaudyti" tokių burtų, kaip teleportacija, ar žaibas, į apsaugotą teritoriją.

Burtų gavyba - vos tik prisijungę į serverį, gausite aukščiau nurodytus tris burtus, ateityje planuojama jų pirkimo sistema.

Burtų naudojimas - jog pasirinktumėte kokį norite naudoti burtą, turite atsidaryti burtų knygą ir spausti ant turimo burto - turimi burtai žymimi žalios vilnos blokais, jums nepriklausantys burtai - raudonais blokais, o pasirinktas burtas - oranžiniu vilnos bloku. Kai pasirinksite burtą, pasiimkite į ranką burtų lazdelę ir spauskite dešinį pelės mygtuką, taip paleisite burtą. Tai jums kainuos XP lygį, kuris yra nurodytas ant daikto burtų knygoje, neturint pakankamo XP lygio, burto naudoti negalėsite. Tai pat, burtai turi atsikrovimo laiką, jis tai pat nurodytas burtų knygoje, kai panaudosite burtą, negalėsite jo dar kartą naudoti tol, kol nesibaigs atsikrovimo laikas.

 

Suradus sistemos klaidą ir ją reportavus serverio administracijai, gausite gausų atlygi žaidimo resursais!

 

Sistema tėra BETA versijoje, todėl joje dar nėra daug burtų, ją į serverį įdėjau jau dabar tam, jog žaidėjai ją ištestuotų ir rastų galimai padarytas klaidas, bei aš jas ištaisyčiau. Sistemą kūriau aš.

 

Media:

a4a9c8e001.png

 

4af9b453b8.png

 

dc7b292363.png

(veiks ateityje)

 

1682370c15.jpg

 

 

Tai pat atnaujinta nemažai kitų įskiepių konfigūracijų.

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrėsim kaip čia viskas bus su šitu serveriu. Kol kas palinkėsiu sėkmės!

P.S. nelabai gerai atrodo kai minecraft žaidime naudojamos lietuviškos raidės, jog labai mažos ir sunkokai skaitomos, blogai atrodo.

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrėsim čia viskas bus su šitu serveriu. Kol kas palinkėsiu sėkmės!

P.S. nelabai gerai atrodo kai minecraft žaidime naudojamos lietuviškos raidės, jog labai mažos ir sunkokai skaitomos, blogai atrodo.

 

Nusprendžiau naudoti Lietuviškas raides, nes kažkaip man tai buvo priimtiniau, nei lietuviškai lenkiškas tekstas be jų... Visada galima nusistatyti "Force unicode font" pasirinkus LT kalbą ir visas tas šriftas susilygins...

 

0eb7b007a0.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tikslas tau čia bartis dėl tokių dalykų? Unikalūs serveriai neišgyvena vis tiek :)

Bent jau ne lietuvoje, kur daug kas nenori leisti ant žaidimo pinigų.

 

Pats kurk ne šūdserverį, jeigu toks turtingas ir žadi išlaikyti serverį.

Tikslo jokio, gal būt pamatys kiti, kas per nevykėlis yra tas žoliaėdis ir nesilankys servery. O Lietuvoje unikaliais serveriais skaitau GodPlay. Tokio žaidėjų skaičiaus jis tikrai nepasieks.

 

Kam man kurti serverį? Kai reiks, sukursiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu nematai, kad jis kitus vadina nevykeliais, kadangi jo serverį vadinam šudserviu? Nors ir pats jis stumdavo ant tu šudserviu, kad jų nereikia, nes ir taip jų pilna lietuvoi... O dabar... Ir kodėl jis mano, kad pas jį kas nors žais, kad sako, pirma surinks daug žaidėjų o poto padarys unikalų? Gi kiek pažiūriu pas jį 0 žaidėjų ateitis šio servo aiški, patarčiau jau rakint tema nuo bereikalingu postu. Beto, jei kas ir pisa prota tai tik tu ;)

Nu jeigu nemoki pastovėti už save ner ko pykt :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

godplay daug copina pluginu is kitur...

Sorry už doublepost, bet aš galiu pasakyti, kad tu kopijuoji nuo manęs faction plugin, nors per bukkit.org parašyta, kad jį gali naudoti visi, taipat, kas randa tą plugin kuris yra bukkit.org gali juo naudotis, jeigu plugino kurėjas tai yra parašęs ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Atnaujinimai!

 

ResidenceVSFactions sistema:

  • Nuo šiol negalėsite "užclaiminti" žemių residencijų teritorijose ir netoli jų!
  • Išimta "/f autoclaim" komanda.

Magijos sistemos atnaujinimai:

  • Pridėtas burtas "Nuginkluoti". Paspaudus ant oponento jis išmes rankose turimą daiktą ant žemės. d8276d2d41.png
  • Pridėtas burtas "Apsvaiginti". Paspaudus ant oponento jis apsvaigs, sulėtės ir susilpnės. 5212e1ab12.png
  • Abu nauji burtai duoti visiems serverio žaidėjams.
  • Įpusėta kurti burtų parduotuvė.

Sukurta serverio pavadinimo (title/motd) sistema:

  • Pridėta galimybė realiu laiku keisti serverio pavadinimą.
  • Pridėta galimybė realiu laiku keisti serverio pavadinimo aprašą pateikiant serverio naujienas.

73100a6938.png

 

Pertvarkyta galybė įskiepių konfigūracijų, įkeltas aukciono įskiepis, bei įskiepis atsakingas už atsijungimo PVP metu draudimą!

 

Svetainė jau ne už kalnų!

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3379 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...