Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Csgo statymų subforumas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3459 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

 

  • CS:GO subforume, su tuo susijusiu temų pirmame puslapyje matau vos dvi
  • Per savaitę niekas nepridėjo jokių argumentų šiai idėjai

 

10 REP yra puikus argumentas, kad turėtų atsirasti toks subforumas. Dabar labai ''karštas'' dalykas yra tuos statymus daryti, bet kai jūs padarysit po dviejų metų tą subforumą, tai nesistebėkit, kodėl nėra tokio aktyvumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 REP yra puikus argumentas, kad turėtų atsirasti toks subforumas. Dabar labai ''karštas'' dalykas yra tuos statymus daryti, bet kai jūs padarysit po dviejų metų tą subforumą, tai nesistebėkit, kodėl nėra tokio aktyvumo.

Šiuo metu yra prisijungę 70 registruotų vartotojų. 10 rep yra 7%. 

 

Apie tai galima rašyti čia  ir čia, bet temų apie tai nematau. Jeigu būtų tiek diskusijų kiek jūs žadat, matytųsi bent jų užuomazgos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau priežasties kurti tokio (CS:GO pasitarimų ant ko statyti forumo), kodėl? Todėl, kad vienam žmogui viena komanda atrodo geresnė, o kito žmogaus nuomonė visai kita. Šiuo atveju gautųsi tik pykčiai (tarp komandų gerbėjų) ir pnš. Nori laimėti? Kiekvieną kartą žiūrėk turnyrus ir nagrinėk žaidėjų taktikas, sėkmės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiuo metu yra prisijungę 70 registruotų vartotojų. 10 rep yra 7%. 

 

Apie tai galima rašyti čia  ir čia, bet temų apie tai nematau. Jeigu būtų tiek diskusijų kiek jūs žadat, matytųsi bent jų užuomazgos.

Ar būtinai iš tų 70 vartotojų visi eina į GFX skyrius, bet jie visgi yra? Kaip ir aukščiau sakė - žmonės nežino kur rašyt, tai ir tyli, o vienas žmogus nepabijojo ir sukūrė temą.

 

Nematau priežasties kurti tokio (CS:GO pasitarimų ant ko statyti forumo), kodėl? Todėl, kad vienam žmogui viena komanda atrodo geresnė, o kito žmogaus nuomonė visai kita. Šiuo atveju gautųsi tik pykčiai (tarp komandų gerbėjų) ir pnš. Nori laimėti? Kiekvieną kartą žiūrėk turnyrus ir nagrinėk žaidėjų taktikas, sėkmės. 

Protingi žmonės gerbia kitų nuomone, ir savo patriotizmą mėgstamiausiai komandai laikosi sau.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki. Matau daug kas žaidžia csgo žaidimą bei daug kas stato skin'us www.csgolounge.com puslapyje. Kas nežino kas tai ty žaidžia komandos csgo dvi, pastatai ant vienos komandos jei laimi gauni daugiau skinu pagal verte, jei pralaimi tai pralaimi savo pastatytus skinus. Tad mano pasiūlymas būtų įdėti csgo statymų skiltį ten galėsim diskutuoti ant kurios komandos stayti ir kodėl :)

Ir tai siūlo žmogus, nesuprantantis cooldown sistemos :D Ir kiek gi šitam forume yra žmonių su geresniu nei 1 euro inventorium? :D Maximum 10 :D

Reikia csgo statymų pagalbos? Eik čia: http://steamcommunity.com/groups/csgolounge/discussions ir diskutuok. LoL.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ir tai siūlo žmogus, nesuprantantis cooldown sistemos :D Ir kiek gi šitam forume yra žmonių su geresniu nei 1 euro inventorium? :D Maximum 10 :D

Reikia csgo statymų pagalbos? Eik čia: http://steamcommunity.com/groups/csgolounge/discussions ir diskutuok. LoL.

Tai ką siūlai? kad nesuprantu apie tavo cooldown tai reiškais nieko negaliu rašyt apie csgo? tai kas kad šiam forume nera kurie turi gerus skinus? kad ir su 20 centu stato žmonės ir žiūri/skaito/domisi komandom kurios žaidžia. Nori eik rašyk i csgolounge/discussions o aš siūlau kad šiam forume atsirastų daugiau aktyvumo csgo skilį. Ir taip tai gal išrint reikia Sa-mp skilį? gi galima nueit i gta-online puslapį ir diskutuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ką siūlai? kad nesuprantu apie tavo cooldown tai reiškais nieko negaliu rašyt apie csgo? tai kas kad šiam forume nera kurie turi gerus skinus? kad ir su 20 centu stato žmonės ir žiūri/skaito/domisi komandom kurios žaidžia. Nori eik rašyk i csgolounge/discussions o aš siūlau kad šiam forume atsirastų daugiau aktyvumo csgo skilį. Ir taip tai gal išrint reikia Sa-mp skilį? gi galima nueit i gta-online puslapį ir diskutuot

Šiaip jo- pirma suprask žaidimą, po to siūlyk. Payday 2 yra 10 kartų įdomesnis su draugais žaidžiant ir nominuotas be to šiais metais.

GTA San Andreas MP galit laisvai trinti. Steam'e patį žaidimą žaidžiau gal 20 min ir delete. Vice City ir GTA III- geriausios dalys buvo.

Keliesi diskutuosit apie csgo statymus? Maximum 10? Tai bent įdomu, kiekvieną dieną diskutuoti: o už ką statyti.

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Payday 2 neidomus nusipirkau bet nieko gero. Tai kad tau NEpatinka tai nereiškia kad kitiems nepatinka. Kad ir 10 komentuos bet vistiek aktyvumas bus.
p.s aš Faceit visada žaidžiu mm nežaidžiu, kad aš nesuprantu tu banu tai gerai kad tu supranti, bet nemanau kad tu labai kažką apie csgo komandas bei paty csgolounge supranti, labai neigiamai reguoji i šia tema

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Payday 2 neidomus nusipirkau bet nieko gero. Tai kad tau NEpatinka tai nereiškia kad kitiems nepatinka. Kad ir 10 komentuos bet vistiek aktyvumas bus.

p.s aš Faceit visada žaidžiu mm nežaidžiu, kad aš nesuprantu tu banu tai gerai kad tu supranti, bet nemanau kad tu labai kažką apie csgo komandas bei paty csgolounge supranti, labai neigiamai reguoji i šia tema

CSGO Lounge statymai nera blogai, esu laimėjęs apie 90 dolerių į pliusą, už visus statymus kuriuos ten padariau, tik keli buvo. Tiesiog man vienas dalykas nepatiko, kai komanda specialiai pralaimėjo del value ir nuo to karto aš kitaip į tai žiūriu.

Payday 2 jei neklystu, buvo išringtas vienu geriausių komandinio tipo žaidimų per šiuos rinkimus.

Jį reik žaisti su draugais, o ne su random žaidėjais. Man asmeniškai, tai vienas geriausių žaidimų.

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3459 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...