Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MCPlay.LT | Bukkit | NON Premium | Survival


Bonverte

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Serverio pavadinimas: MCPlay.LT - Survival/PVP/Factions [1.7.2].

IP Adresas: mc.mcplay.lt

Serverio svetainė: www.MCPlay.LT

Serverio veikla: 24/7

Serverio tipas: Survival/PVP/Factions.

Administracijos skype: MCPlay.lt1

Leidžiamumas: Legal/NON-Legal.

 

Žaidimas serveryje:

 

Prisijungus į serverį gaunte užsiregistruoti su komanda /register (jei esate naujas žaidėjas).

Prisiregistravus gausite naujoko daiktus, su kuriais galėsite pradėti savo žaidimą t.y - susikurti savo plotą,

pasistatytį namą. Viską įsirengę galėsite eiti PVP prieš kitus serverio žaidėjus PVP arenoje (/warp PVP).

Kovodami turėsite galimybę gauti įvairius ITEM'us tokius kaip - DMD Set'us ir įvairius kardus.

Serveryje yra taip pat darbų sistema, kuriuos dirbdami uždirbsite pinigus už kuriuos galėsite pirktis daiktus

SHOP'e (/warp Shop). Taip pat už pinigus galėsite iš kitų žaidėjų pirktis įvairius užtobulintus daiktus,

kainą nustatys patys - serverio žaidėjai. Už pinigus bus galima keltis ir žaidėjo rank'us su komanda /rankup.

Pasikėlus vis didesnį žaidėjo rank'ą gausite įvairius kit'us su komanda /kit.

Kiekvienas serverio žaidėjas turės galimybę įkurti savo frakcija. Įkurdami savo frakcijas , galės kviestis serverio

žaidėjus į jas, ir kovoti prieš savo priešus (frakcijos įkurimas - mokamas (serverio valiuta)).

Taigi tiek apie žaidimą serveryje, čia dar maža dalis to ką papasakojau.

 

Privilegijos serveryje:

 

VIP - (/kit vip - gausite įvairius VIP item'us, taip pat turėsite galimybę iškirsti MOB Spawner'į, kurio iškirsti negalės paprastas serverio žaidėjas). 

 

SuperVIP - (/kit supervip - Taip pat kaip ir paprastas VIP'as gausite savo statuso item'us. Turėsite didesnes galimybes už paprastus VIP'us). 

 

GoldVIP - (/kit golvip - Gausite įvairius item'us , kaip ir kito statuso žaidėjai t.y VIP'ai, SuperVIP'ai. Turėsite daugiau galimybių , negu žemesnio statuso žaidėjai, gausite tam tikrus item'us iš savo /kit'o). 

Redaguota , nario Bonverte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradžiai serveris kad įdomiai atrode..Bet paskui mano nuomone pradėjo keistis.Kadangi toks savininkas kaip Hero1ne išviso nepaiso savo pareigu..Pvz buvo taip kad kai stačiau namą man reikejo pagalbos su piston'ais nes jie neišsitiese tai prašiau jo pagalbos 1 karto nepakako tai pradėjau floodinti o paskui jis mane tiesiog pasiunte..Arba buvo toks dalykas kad buvau end pasaulyje ir kai atsitelinau lyg ir nieko nebuvo.O paskui pyst žiūriu už manęs atsirado RimtasKentas žaidėjas bet prieš tai už manęs nieko nebuvo.Tada pamačiau kad kai Hero1ne kažką paraše tai pamačiau kad jis RimtasKentas faction'e ir iškart supratau kad jis tiesiog atitelino RimtasKentas iki manęs..Ir po tokiu dalyku *Myliu SuperGames.lt* ant serverio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pradžiai serveris kad įdomiai atrode..Bet paskui mano nuomone pradėjo keistis.Kadangi toks savininkas kaip Hero1ne išviso nepaiso savo pareigu..Pvz buvo taip kad kai stačiau namą man reikejo pagalbos su piston'ais nes jie neišsitiese tai prašiau jo pagalbos 1 karto nepakako tai pradėjau floodinti o paskui jis mane tiesiog pasiunte..Arba buvo toks dalykas kad buvau end pasaulyje ir kai atsitelinau lyg ir nieko nebuvo.O paskui pyst žiūriu už manęs atsirado RimtasKentas žaidėjas bet prieš tai už manęs nieko nebuvo.Tada pamačiau kad kai Hero1ne kažką paraše tai pamačiau kad jis RimtasKentas faction'e ir iškart supratau kad jis tiesiog atitelino RimtasKentas iki manęs..Ir po tokiu dalyku *Myliu SuperGames.lt* ant serverio.

Jei neklystu tu tas destromath1 ar kas ten toks. Tad kiek pamenu tu iš Hero1ne'o visko prašinėjai, kaip mažas vaikas tau viską reikia padėti ir duoti, beje jis tikrai nedaro tokių nesamonių, kad atkeldintu pas tavęs kitus žaidėjus, jam tiesiog nėra laiko, pabūtum jo vietoj, pažiūrėčiau kaip viską padarytum. Nes pats turėjai matyti visi žaidėjai prašė jo pagalbos taip pat ir Lagger'io. Tad nepasakok čia pasakų ir suauk vieną kartą ;). Beje, Hero1ne tikrai nieko nesiuntinėja :D. Visi užsukam į serverį!

Redaguota , nario Bonverte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei neklystu tu tas destromath1 ar kas ten toks. Tad kiek pamenu tu iš Hero1ne'o visko prašinėjai, kaip mažas vaikas tau viską reikia padėti ir duoti, beje jis tikrai nedaro tokių nesamonių, kad atkeldintu pas tavęs kitus žaidėjus, jam tiesiog nėra laiko, pabūtum jo vietoj, pažiūrėčiau kaip viską padarytum. Nes pats turėjai matyti visi žaidėjai prašė jo pagalbos taip pat ir Lagger'io. Tad nepasakok čia pasakų ir suauk vieną kartą ;). Beje, Hero1ne tikrai nieko nesiuntinėja :D. Visi užsukam į serverį!

2-3 kartus prašinejau..Ot visko prašiau.Nu jo kaktuso prašiau nes reikejo lime dye dažu.Pats ieškojau neradau.Ir cocoa beans atrodo..Ir čia tipo gaila tokiu dalyku? O Lagger aš prašiau tik acacia wood sappling.Ir labiau pagalbos praše Lagger'io ne jo..Tu tikriausiai tuo metu nebuvai kai man reikejo pagalbos su piston'ais.Mark'as ar koks ten dar gali patvirinti kad mane Hero1ne pasiunte kai prašiau pagalbos su piston'ais.Bet gal po kokiu 10-20 kartu mano rašymu jis atkreipia dėmesio.Bet jis pasake "ko tau *Myliu SuperGames.lt* reikia" ar kaip ten..Ir beja sakai kad nekeldintu? Tai įdomu kaip RimtasKentas pyst už manęs atsirado End pasaulyje.Nors niekam nesakiau kad einu į ta End pasaulį..Tad nereikia man čia dabar pyst proto.Ir šiaip man ne viska reikejo padėt.Lagger'io prašiau pagalbos tik dėl 1 komandos ir item frame padėjimo nes FrameProtect plunginas neleido jų padėt bet man jų reikejo statant hatą.Tad dabar nepisk čia proto kad nieko tokio nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau už freepost.Bet pamiršau paminėti.Kad serveryje tikrai sulauksit lagu.Nes čia tik 512mb ram ar hard hostingas nepamenu tiksliai.Man kiek teko žaist buvo kad 2-3 kartus sulagino.Bet nevisada bet visvien žinokit.Bei čia galėsit bugint visokiausius item'us su kažkokiu cdroptransfer.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau už freepost.Bet pamiršau paminėti.Kad serveryje tikrai sulauksit lagu.Nes čia tik 512mb ram ar hard hostingas nepamenu tiksliai.Man kiek teko žaist buvo kad 2-3 kartus sulagino.Bet nevisada bet visvien žinokit.Bei čia galėsit bugint visokiausius item'us su kažkokiu cdroptransfer.

Neužkniso čia freepostinti? P.S ačiū kad temą prikeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...