Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Builderio Paslaugos


Tomas_Hakoveris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, SuperGames.lt lankytojai.

Taigi su jumis sveikinasi Mr.Untouchable a.k.a GordonCameron. Taigi esu aukštą patritį sukaupęs builderis. Esu turėjęs keletą savo builderių komandų, taip pat esu statęs įvairiems serveriams žemėlapius, spawnus. Esu priklausęs Meškėlos builderių komandai, bet dėl laiko stokos teko komandą palikti. Taigi dabar grįžtu vėl prie senų darbų. Taigi susidomėję susisiekite su manimi per skype: simonas.kazakevicius. Tikrai galiu užtikrinti, kad darbą atlieku greitai, kokybiškai ir orginaliai. Taigi atisiskaitymus už darbus priimu įvairius, galime dėl visko susitarti.

bbc7d039e97f9694cd4679c6822763b6190.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai jei siūlai kitiems savo darbus ir pateikti nenori pavyzdžių padorių tai kaip tu klijantų tikiesi rast ?

Tu gal nedamatai, kad parašiau jog nefotografavau savo darbų, nes tiesiog kai dirbdavom su meškėla niekam tokių dalykų nereikia, nes visi žino, kad meškėla ir jo komanda moka statyti. Taigi kiek turėjau nuotraukų tiek parodžiau, o šiaip jei tikrai yra žmogus kuris susidomėjęs, aš tiesiog atėjęs į serverį ir iškart parodau ką sugebu.

P.S Taip esu statęs mc.koridorius.lt spawną.

Redaguota , nario Mr.Untouchable
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vien tik tas slapyvardis - "Meškėla", tavęs nepadaro geru builderiu, aš stačiau su "Meikum", bet taip statyt ir neišmokau... Tikriausiai daugumai (na bent jau man, tai tikrai...) aišku, jog tu savo darbą atlieki gerai, bet klausimas kyla - ant kiek gerai... Be to, builderis kuris neturi ką parodyt? Visi mano pažystami normalūs builderiai, turi bent nuo keliatos, iki keliasdešimt žemėlapių kompiuteryje, kuriuos tokiu atveju galėtų pademonstruot... Jei jau neturi ir esi toks, kokiu skelbiesi, tai galų gale nesunku sugaišt valandėlę ar dvi ir pastatyt bei normaliai pateikt normalų statinį, kurį paskui galiausiai galėtum plėtoti kaip prekę kurią prakiši...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Privilegijom atsiskaitymas tiktu?

Gail, bet ne. Kadangi pats asmeniškai laiko dar eiti žaisti projektuose neturiu, todėl užsiimu dažniausiai tik statymais.

P.S Šiandianą vakare turiu nemažai laisvo laiko, pabandysiu kažką pastatyti kad turėčiau ką jums parodyti.

Redaguota , nario Mr.Untouchable
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Gail, bet ne. Kadangi pats asmeniškai laiko dar eiti žaisti projektuose neturiu, todėl užsiimu dažniausiai tik statymais.

P.S Šiandianą vakare turiu nemažai laisvo laiko, pabandysiu kažką pastatyti kad turėčiau ką jums parodyti.

Gaila, tai tik už pinigus buildini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...