Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Legalus minecraft serverio projektas- Cubex


DeFine

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3443 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

t9f2q8e.png


 


Sveiki, dabar noriu trumpai aprašyti visą esmę. Taigi tai naujas minecraft serverio projektas Cubex


Dabar jums turbūt įdomu kodėl rašau apie serverį projektų skiltyje? Na todėl kad tai dar tik projektas ir kol kas paleidau nepilną svetainės versiją t.y. nėra domeno ir nėra pilnas pagrindinis puslapis.


 


2FpaImI.png


 


Koks mano tikslas?


 


Šiuo metu mano tikslas yra surinkti projektu susidomėjusių žaidėjų bendruomenę forume, kad jie galėtų sekti visas naujienas, bendrauti, siūlyti savo idėjas ir pan. Žinoma ir kad aš jiems galėčiau pranešti atnaujinimus ar svarbius pranešimus, bet pagal mane visų svarbiausia yra sukurti draugišką, bendraujančią, padedančią ir protingą bendruomenę su kuria visada būtų malonu žaistai ir padiskutuoti.


 


2FpaImI.png


 


Juk jei dar net nėra serverio, kam tas puslapis?


 


Na, serveris yra ir ne tik, kad yra jis jau ir baigtas, ir paruoštas startui sukonfigūruoti įskiepiai, subalansuota ekonomika, pastatyti keturi skirtingi pasauliai, sutvarkytos privilegijos, pridėta įvairūs įskiepiai tokie kaip kuprinė, net ir paprastas žaidėjas turi 18 langelių vietos kuprinėje, yra autocraft'inimas, kad būtų galima lengviau ir greičiau carft'inti, yra žaidėjo meniu kurį atsidarysi su /mm komanda ir plotų pasauliui plotų meniu- /p manau tai irgi labai palengvina žaidimą, kadangi nebereikia vesti skirtingų komandų, tiesiog atsidarysi meniu ir vienu paspaudimu nukeliausi arba atliksi vieną ar kitą komandą! Ir dar daug daug šaunių įskiepių, kad ir troškulys paprastas, bet šaunus įskiepis, kurio dėka žaidimas tampa dar labiau tikroviškesnis, vos vos sunkesnis ir daug linksmesnis!


 


2FpaImI.png


 


Na o kas sukūrė tokį serverį?


 


Turbūt skaitydami viską kas viršui parašyta susidarėt nuomonę, kad serverį kūrė kokia nors komanda, bet ne, taip nėra nes viską kūriau pats vienas, pripažįstu buvo sunku, kartai net labai, serverį kūriau keletą mėnesių. Kurdamas gilinausi į kiekvieną įskiepį į jo komandas, su kuo jis veikia, su kuo ne, verčiau svarbiausias įskiepių vietas, žodis po žodį. Stengiausi nepridėt sistemų kuriose labai lengva pasimesti ir galbūt jų nieks ir nepanaudotų, bet pridėti paprastų, linksmų ir pagyvinančių žaidimą įskiepių. Žinome negalėjau apsieiti be tokių kaip Essentials, PermissionsEx ir pan. Žinoma aš kūriau ne tik serverį, teko kurti ir puslapį ir visus grafiko darbus, tai nėra lengva, bet kai nori ir sieki tikslo pasiekti gali viską, tereikia laiko, noro ir pastangų.


 


2FpaImI.png


 


Laukiu jūsų forume!


 


Tikiuosi, kad susirinks nemaža žmonių bendruomenė, draugiška, supratinga ir protinga su kuria būtų smagu žaisti. Pasikartojau ką sakiau, bet man, kaip kūrėjui tai labai svarbu. Atsiprašau, kad mažai aprašiau serverio sistemas ir patį serverį, nenorėjau labai išsiplėst, nes dabar nesiruošiau labai išsamiai pristatinėti serverio o tiesiog pakviesti į forumą. Tiems kam labai rūpi domenas galiu nuraminti, kad jis bus greitu metu. Tad kviečiu jus prisijungti prie forumo ir geros jums likusios dienos!


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didelės sekmės, iš aprašymo manau, jog iš projekto kažkas išeiss :)

 

Ačiū labai, na aprašymas mažokas, kadangi rašiau tik kaip kvietimą rinktis į forumą, iš tikro serverio aprašymas turėtų būti kur kas didesnis ir žymiai išsamesnis, nes papasakoti tikrai yra apie ką  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu kūrei serverį, ar tik jį sudėjai? Kaip aš manau, tai tu tikriausiai sėkmingai subursi tą bendruomenę, bet galų gale, taip normalaus serverio jai ir nepateiksi... Ar kartais tai nebus tiesa? 

 

Aš kūriau ir stačiau viską (forume yra keletas nuotraukų) Na kadangi kuriu bendruomenę ne šiaip pasėdėt forume, bet, kad galėtų sekti visas naujienas, kadangi serveris jau sukurtas, tad po truputį pristatinėsiu serverį forume, taip visi galės lengviau perprasti serverį ir kas jame bus ir kai tik bus paleistas serveri jie iškart jau žinos kas, kur ir kaip naudotis, bei ko tikėtis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai kokios unikalios sistemos bus tame serveryje?

 

Sistemų kaip ir nėra, nes aš neesu java programuotojas ir nekuriu įskiepių bukkit serveriui. Bet žemėlapiai statyti mano yra unikalūs dizaino sprendimai, spawn parduotuvių miestelis, manau irgi unikalus sprendimas, taip pat žaidėjo ir plotų meniu lentelės. Taip pat yra įdėti ir sukonfigūruoti keletas įdomesnių įskiepių skirtų pagyvinti ir paįdominti patį žaidimą. Ir noriu atkreipt dėmesį, kad ankščiau aš niekur nepaminėjau, kad serveris yra unikalus, tiesiog įdomesni žemėlapiai ir įskiepiai bei priimti sprendimai vienur ar kitur.

Redaguota , nario DeFine
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sistemų kaip ir nėra, nes aš neesu java programuotojas ir nekuriu įskiepių bukkit serveriui. Bet žemėlapiai statyti mano yra unikalūs dizaino sprendimai, spawn parduotuvių miestelis, manau irgi unikalus sprendimas, taip pat žaidėjo ir plotų meniu lentelės. Taip pat yra įdėti ir sukonfigūruoti keletas įdomesnių įskiepių skirtų pagyvinti ir paįdominti patį žaidimą. Ir noriu atkreipt dėmesį, kad ankščiau aš niekur nepaminėjau, kad serveris yra unikalus, tiesiog įdomesni žemėlapiai ir įskiepiai bei priimti sprendimai vienur ar kitur.

 

Noriu atkreipti dėmesį, jog tokiu atveju, tu tik paleidai serverį, jo nesukūrei...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sėkmės :) bet manau kad didelio populerumo lietuvoje nesulauksit :/ nes lietuviai nenori pirkto to ką gali gauti nemokamai :D

 

Nesiruošiu iš to labai uždirbt, labai džiaugčiausi, kad užtektų išlaikymui ir liktų draugę ledų nusivest nusipirkt  :D Aš per daug nieko nesitikiu  :)

Redaguota , nario DeFine
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įskiepių atžvilgiu taip, bet žemėlapio ir visų idėjų atžvilgiu ne 

 

Idėjos taip pat nėra tavo, nes jas įgyvendina kitų žmonių sukurti įskiepiai, skirti įgyvendinti būtent toms idėjoms... Na, nebent tu iš vieno įskiepio panaudoji tik kokias 2-3 funkcijas iš 20 ir iš kelių taip naudojamų įskiepiu sugebi išgauti naują idėją... O žemėlapis, tai tik žaidimų aikštelė - ne itin svarbu koks jis bus, svarbu yra tai, ką jame bus galima nuveikti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idėjos taip pat nėra tavo, nes jas įgyvendina kitų žmonių sukurti įskiepiai, skirti įgyvendinti būtent toms idėjoms... Na, nebent tu iš vieno įskiepio panaudoji tik kokias 2-3 funkcijas iš 20 ir iš kelių taip naudojamų įskiepiu sugebi išgauti naują idėją... O žemėlapis, tai tik žaidimų aikštelė - ne itin svarbu koks jis bus, svarbu yra tai, ką jame bus galima nuveikti...

Nepasiginčysi su ProGreen tai beprasmiška

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idėjos taip pat nėra tavo, nes jas įgyvendina kitų žmonių sukurti įskiepiai, skirti įgyvendinti būtent toms idėjoms... Na, nebent tu iš vieno įskiepio panaudoji tik kokias 2-3 funkcijas iš 20 ir iš kelių taip naudojamų įskiepiu sugebi išgauti naują idėją... O žemėlapis, tai tik žaidimų aikštelė - ne itin svarbu koks jis bus, svarbu yra tai, ką jame bus galima nuveikti...

 

Kad bus ką nuveikt, tai taip, kadangi nemaža dalis įskiepių skirti tik žaidėjui, ta prasme, kad tie įskiepiai įdėti ir sukonfigūruoti tik dėl to, kad būtų įdomiau ir smagiau žaisti, jie neatlieka jokių svarbių funkcijų, bet žaidimą padaro linksmesnį  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad bus ką nuveikt, tai taip, kadangi nemaža dalis įskiepių skirti tik žaidėjui, ta prasme, kad tie įskiepiai įdėti ir sukonfigūruoti tik dėl to, kad būtų įdomiau ir smagiau žaisti, jie neatlieka jokių svarbių funkcijų, bet žaidimą padaro linksmesnį  :)

 

Na, bent jau sakai viską, kaip yra, už tai ir gerbiu, sėkmės projekte, žiūrėk jog bendruomenė nebūtų didesnė, bei geresnė, nei serveris... ;)

 

 

Nepasiginčysi su ProGreen tai beprasmiška

 

Beprasmiška mokyti šunį matematikos...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepasiginčysi su ProGreen tai beprasmiška

 

Na išties sunku, bet dabar kol kas šnekam tik apie unikalumą, nors aprašyme jo niekur nepaminėjau, kadangi nėra unikalių įskiepių, todėl galima sakyt, kad dabar kalbam apie nieką ir turbūt nebus pabaigos  :D Aš ir nenorėjau sukurt unikalaus serverio, nes nesu specas javos kalboj, aš tiesiog norėjau savo visas idėjas kauptas per vienerius metus ar gal net virš pritaikyti savo serveryje, sudėti įdomius įskiepius, sukurti gražius pasaulius ir suburti bent jau ~20 draugiškų, linksmų, kupinų naujų idėjų žaidėjų  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3443 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...