Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

UltraTech Prisistatau


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Esu Vytautas Taujinskas, man 24 metai, esu bendraujantis paprastas ir komunikabilus, keleri metai kaip visiems padedu kurti tinklalapius taip tobulinu save, dauguma mano jog esu apgavikas, tam įrodančių dalykų nėra. Mielieji kas manęs nepažystate nevarykit apie mane. Nors esu susilaukes neteisingos kritikos tikrai nesu toks kokiu mane laiko šioje temoje:    spausti čia  nežinau kodėl jūs taip rašote, nekenkiu niekam, nevagiu ir nedarau nesamonių. Jei kam nepatinka pasilaikykite savo nuomone sau. Turiu savo gyvenimą, turiu būsimą žmoną ir nenoriu jos palikti, ji man svarbiausia. Tik va paskaičius atsiliepimus čia apie mane pasidaro pikta, chebra jei kas neturite ant manęs akies tai taip ir sakykite, neivieno nesu apgavęs, nei vienam nesu sumelavęs, nei vieno nesu nuskriaudes, nes už tinklalapius kuriuos kurdavau niekada neimdavau iš jūsų nei lito, taip pat jei rašot kad ale tipo pirkot po tiek ir tiek, kaip jums negėda jei tuos domenus buvau padovanojes už dyką. Jei patys pasimetėt prisijungimus tai nemano problema nes tie domenai nebemano o tų kurie pasimetė prisijungimą. Visuomet eidavau pirmas, niekada nesu pavedęs draugų ir pažystamų, o taip pat tų žmonių kuriems padėdavau kurti tinklalapius ir padėdavau prie projektų. Esu supykęs ant tokios kritikos, jei kam reikės tinklalapių kūrimo paslaugų, ar pagalbos gfx'inat koduojant ar pagalbos su projektu, kreipkitės padėsiu. Aš tobulinu savo žinias tad šiuo metu dirbu su šiomis sistemomis: IPB, PHPF, WP, PHP, JS, HTML, XML, XHTML. Tiems kas kuria tinklalapius žino kas tai per sistemos. Darydamas ir atlikdamas pradėtus darbus visuomet juos užbaigiu. Yra žmonių kurie nori pasirodyti ar pasipelnyti apsimesdami tais žmonėmis kurie daro gera ir už darbą neprašo pinigų. Gyvenu Šakiuose, greitu metu kelsiuosi gyventi į Žemaitiją, nes ten gyvena mano mylima moteris(būsima žmona). Tad chebrantai jei kada nors esu kamnors pakenkęs ar kamnors pridirbęs tokių nuostolių kaip kažkur esu skaitęs jog "jis yra baustas policijos ir nekartą už sukčiavimą, jis yra baustas už tinklalapių nulaužinėjimą, jis yra baustas už asmens duomenų pasisavinimą, ... " Galiu jus patikinti, nesėdžiu policijos duomenų bazėje ir nesu baustas nei karto nes tokiais dalykais tikrai neužsiimu, jei kritikuojate tai pirma pagalvokite ar rašote tiesą ir ar tikrai mane pažystate. Anksčiau galbūt pamenate dirbdavau prie SA-MP dirbau tol kol nenusibodo jūsų kritika. Turių tokių dalykėlių dėl kurių jūs gistumėtės gan ilgai kad juos gautumėte. Esu pasidalinęs dalinę Tralistų Sistemą kadingi susilaukiau jūsų kritikos ir šmeižto daugiau sistemų nebesidalinsiu. Taip yra sukurtas SA-MP serverio GM kurio jūsų labui jūs neišvysite. Bent manęs kaip projekto savininko nepamatysite, nes tą serverį pardaviau vienam draugui už solidžią sumą. Neišduosiu jums projekto pavadinimo, būtų nesąžininga draugo atžvilgiu. Galiu patikslinti tame serveryje jūs pamatysite mano kurtas sistemas, kaip jį atpažinsite? Serveryje yra pilnai išplėtota Tralistų sistema, yra daug kitų sistemų apie kurias nekalbėsiu, nenuvertinkit manęs ir mano sugebėjimų, nes tas serveris greitu metu startuos. Kągi kalbame ne apie tai papasakosiu apie save. Esu toks žmogus kuriam daug kas gyvenime nesisekdavo, turėjau labai mažai draugų, visuomet būdavau namuose ir niekuo neužsiimdavau anot dirbant su projektais ir už tai nieko prašydamas. Esu daug matęs vargo, ir dažnai nukentėdavau už pagalbą kitiems nors man tai pačiam ir kainuodavo. Anksčiau pirkdavau domenus, gamemodus, vvp ir net projektus, nors ir sunku būdavo uždirbti tuos pinigėlius bet juos leisdavau dėl jūsų mieli bičiuliai, už tai neprašydavau pinigų. Dėkoju tikrims draugams kuriuos iki šiandieną prisimenu ir paminėsiu tik gerais žodžiais: Remigijui Pavydžiui, Brightui tikrajam, Mantvi5, Simui Žilinskui(Simzil), Edvardui Puzinui (Nemaziui) iš Tauragės, Viktorui iš Plungės, Mantui Razmickui(kitooks), Aurimui Raudonaičiui na ir žinoma prisiminus senus gerus laikus Vitalijui Aleinikovui (Vinnie). Tik šiais bičiuliais pasitikiu ir tikrai žinau kad jie verti gero vardo, nors ir nedaug kuo esu jiems padėjes ar jie man yra padėje tai ne esmė, svarbiausia jie verti tikros pagarbos iš mono pusės ir jie vieninteliai su kurias verta bendrauti. Tiems kam atrodo jog esu parašęs netiesą prašau komentuokite man negaila, jūsų šmeižtas ar jūsų sapalionės iki šiol neįdomios, esant reikalui aš gaunu informaciją apie žmogų koks jis yra ką jis moka. Esu gavęs iš kaip kurių iš jūsų prašymų padėti sukurti projektą ar prisidėti prie projekto, kodėl neprisidedu pasakysiu atvirai: kaip ir sakiau turiu savo gyvenimą ir jį gyvenu, nenoriu nei pyktis nei daryti nesamonių esu paprastas ir ganėtinai draugiškas, visiems padedu neprašydamas už tai atlygio. Tik šio puslapio nariams padėdavau nemokamai. Kągi mano istorija tokia. Jei kažkada kažkas buvo apsimetę manimi prisipažinkite galiu jums nurodyti savo tikruosius el pašto adresus: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected] ir naudoju tik vieną tel nr kurio galas yra +3706****166 tiems kas mane pažysta žino šį telefono numerį. Galiu pasakyti jog neturiu jokių kitokių skype ar kitokių telefono numerių taip pat nesinaudoju kitokiais el paštais nei nurodyti šiame prisistatyme. Mano skype: vytautas.tau tai mano asmeninis ir vienintelis skype o iš kur jūs traukėt kitais pavadinimais neįsivaizduoju. Geros dienos ir mano prisistatymą užbaigiu sąžiningai.

10406572_701662973221328_717933359787982

Taigi mieli bičiuliai užbaigiu sąvajį prisistatymą ir dėkoju visiems kurie mane laikote draugu.

Ačių jog nepatingėjote perskaityti manojo prisistatymo, surašiau tai kas atrodė svarbu visiems, neturiu ko slėpti nuo jūsų mieli bičiuliai, draugai ar tiesiog pažystami. Šiuo metu man svarbiausia šeima, ir dėl jos padaryčiau bet ką, tik dėl vienos moters(būsimos žmonos) kuri taip pat perskaitys šią temą gyvenu ir noriu gyventi, ji man vienintelė pasaulyje ir be jos būtų labai liūdna širdyje. Ji man pati brangiausia ir jos neiškeisčiau į nieką pasaulyje. Toliau skiriu šiuos žodžius savo būsimajai: Prisimink tas akimirkas kaip buvome, kartu. Prisiminus pasidaro gera širdyje, tavęs niekuomet nepamiršiu nes man įstrigai per daug giliai manoje širdyje, tu vienintelė su kuria noriu gyventi su kuria noriu būti, jei galvoji apie mane kad aš esu blogas ar kaip kiti rašo jog esu nusikaltėlis, galvok tavo valia rinktis. Gyvenime būna įvairių dalykų apie kuriuos galime tik mudu pasikalbėti, perduok linkėjimus pati žinai kam. Ir noriu pasakyti jog esi vienintelė kuri manoje širdyje vienintelė ir verta viso ko gali trokšti tavoji širdis. Ačių už tas akimirkas ir tuos jausmus kuriuos leidai patirti ir pažinti. 

 

Pranešimas ir Moderatoriams ir Administracijai:

Mielieji netrinkit šios temos tai yra prisistatymas, daugumai galbūt atrodys jog jis netinka prisistatymui, o aš kalbu atvirai ir noriu kad  ši tema išliktų ilgai ilgai. Ačių už supratingumą. Pagarbiai Vytautas Taujinskas.

Redaguota , nario UltraTech
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...