Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip iš temos pavadinimo supratot, teikiu įvairias gfx paslaugas (t.y. piešiu įvairius avatarus, parašus, headerius, bannerius, dizainus)

Už šias gfx paslaugas imu paprastus dalykus - steam trading korteles arba žaidimo cs:go ginklų skinus (už dizainus imu daiktus vertus minimum £1 (~4.4LT)

 

Kaip viskas vyksta?

 

Paprasta - ką jūs turite padaryti tai pakviesti mane į skype parašytą apačioje arba į steam (Žolyciukas). Pakvietę į mano skype arba steam (bet kokiu atveju į steam mane turite pakviesti) parašote ko norite (forma apačioje). Gavęs bet kokį iš jūsų daiktą (man nesvarbu, daiktas gali būti vertas kelių centų ar keliasdešimt centų, mokate tai ką norite/galite) pradedu daryti jūsų darbą ir parašau kiek maždaug užtruks laiko padaryti.

 

Ką daryti jeigu nesinaudoju programa steam?

 

Deja, bet neturėdami steam paskyros iš manęs darbų užsisakyti negalėsite.

 

Užsisakymo forma:

 

Darbo tipas (avataras, headeris, banneris, parašas, dizainas):

Darbo dydis:

Tema:

Spalvos kurios dominuos paveikslėlyje:

Tekstas:

Sub.tekstas:

 

Daugiau informacijos rašom į skype zolyciukas28

 

Rekomendacijos:

 

 

Žolyčiukas varke suka:D

Patikimas

 

Rekomendacija, patikimas.

 

Sėmės ,rekomenduoju

 

 

 

Darbų pavyzdžiai (visi darbai daryti pagal užsakymus (ghettomouse ir vienas viršiau daryti pagal steam užsakymus) tai įdėta ne tiek pastangų kiek įdedu darydamas darbus savo noru):

 

Darbai daryti savo noru:

 

29326cc984f3e504b688b00165aeb6a2313.png

 

d040683e1c33adf6dc30d55ef90b1fc4182.png

 

83db537f080b64cb82a181e577be9235278.png

 

Darbai daryti pagal užsakymus:

 

eSushvn.png

 

 

ecxUBTs.png

 

PNNpYZP.png

 

2Xbo8m5.png

 

VpYvPd3.png

 

1tJ6IUp.png

 

jfCoEMA.png

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Žolyčiukas varke suka:D

Patikimas

 

 

Bandau suktis po biškį, ką čia nemokamai daryti tuos darbus. Bandau išnaudot galimybes, gal atsidarysiu webą kaikokį, žmonių daugiau užsisakys. :D

Dėkoju  :taika:

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėmės ,rekomenduoju ,bei ar avatarus darysi irgi už mokestį? T.y 1euro vertės itemą ,ar čia jau bus mažiau kaip nors?

 

Dėkoju.

 

Ne, darant darbus (išskyrus dizainus) tokius kaip avatarus, parašus, bannerius ir taip toliau, jūs man mokat tą ką galit. Tai neturi būti itemas vertas 1 euro, tai gali būti itemas vertas 0.03 centų, man nesvarbu, jūsų pasirinkimas kiek norit duot.

 

Aišku už dizainus imu minimalų mokestį 1 eurą, nes ten reik įdėti nemažai darbo, priešingai nei avatarus ar parašus kuriant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...