Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prašau patarimų del programavimo


Manttroll

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, as vel gyrzau y si foruma del keliu klausimu, po didelios pertraukos. Taigi noreciau paklausti apie programavima. Kadangi dar esu jaunas ir zalias programavime, noreciau paklausti gal yra kokia nors vaiku studijos ar siaip kur nors, nes kazkada seniau banmdydavqau angliskuose forumuose nelabai sekdavosi. Kadangi užauges bus programavimas susijes su mano darbu, tai noreciau jau dabar kazkiek pradeti, kad kai stosiu y KTU buciau ne zalio proto programavime. Dekui už pagalba :)

 

 

Moderatoriai sorry jai, blogas temas pavadinimas ar t.t nes labai jau tyngiu skaityt :( 

Redaguota , nario MManttroll
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai stosi tai ten ir išmoksi gali kiaušių nesukti, o tam, kad išmoktum yra mokykla, matematikos pamokos (nes programavime svarbiausia loginis mąstymas) Na, o jei galvoji, kad nieko nesigaudysi tam yra IT knygos kurias gali pasiskaitinėti ir pasimokinti pagal jas :)

 

Dekui, uz patarima :). Bet ar programavimui fizika bus labai reikalinga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Programavimas turi kelias atšakas

  • Web programavimas- lengviausia atšaka kurios pagrindinė kalba manau PHP, tai yra web puslapių kūrimas ir pnš
  • Programų programavimas - sunkesnė programavo atšaka kurios variklis galima sakyt yra c++, C#, C kalbos, tai viskas nuo programų paprastų iki sunkių žaidimų. 

Kokio programavimo iš šitų nori?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Programavimas turi kelias atšakas

  • Web programavimas- lengviausia atšaka kurios pagrindinė kalba manau PHP, tai yra web puslapių kūrimas ir pnš
  • Programų programavimas - sunkesnė programavo atšaka kurios variklis galima sakyt yra c++, C#, C kalbos, tai viskas nuo programų paprastų iki sunkių žaidimų. 

Kokio programavimo iš šitų nori?

 

Manau abieju, nes PHP man asmeniskai lengvesne nei programu programavimas.

 

 

Neperlabiausiai, nors nežinau kuom tu nori būti programuotoju, ar robotams sistemas suvesti ar dirbti ties puslapiais, sistemomis, programomis. Na bet Fizika gali būti, kad bus reikalinga :)

 

 

As nezinau kaip tos profesiojos vadinasi nes pavizdziui cia ju pilna : http://ktu.edu/turinys/pirmosios-pakopos-universitetiniu-studiju-programos-2014-2015-m-m . ir nezinau kuria man issirinkti, manau kazkur tarp elektrikos. noreciau tokios profesiojos kur programuoji, ir kuri daigtus is elektronikos, pavizdziui tas pats kas sukurti kompiuteri ar koki nors robota ir tam reiketu programavimo. Ar neverta mokintis kitu, o tik programavimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau abieju, nes PHP man asmeniskai lengvesne nei programu programavimas.

Visos kalbos yra panašios kibk į php jei tave tai tenkina o paskui pereik prie kokio C#, C ar C++ nes tos trys kalbos yra ne tik tavo nuožiūra daug sunkesnės bet jos ir yra daug sunkėsnės.  Išmokęs vieną kalbą lengviau prie kitų pereisi. ;)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visos kalbos yra panašios kibk į php jei tave tai tenkina o paskui pereik prie kokio C#, C ar C++ nes tos trys kalbos yra ne tik tavo nuožiūra daug sunkesnės bet jos ir yra daug sunkėsnės.  Išmokęs vieną kalbą lengviau prie kitų pereisi. ;)

 

Dekui uz patarima. Bet gal zinai kur mokintis jai ne paslaptis :) buciau uz tai dekingas. As turiu daug puslapiu kur gali mokintis, bet man ten nelabai isaiskinta, tikriausiai supranti. O jai video tai dar nelabai daug ieskojau, bet kiek buvau zvilgtelejes tai buvo gal daugiausiai 3-6 video ir nedaugiau o vis kitas zmogius tiesiog skirtingai aiskina, todel ir sunku. Noreciau rasti toki kuris viska apsoliuciai paaiskines :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai stosi tai ten ir išmoksi gali kiaušių nesukti, o tam, kad išmoktum yra mokykla, matematikos pamokos (nes programavime svarbiausia loginis mąstymas) Na, o jei galvoji, kad nieko nesigaudysi tam yra IT knygos kurias gali pasiskaitinėti ir pasimokinti pagal jas :)

Ne vien ta pati matematika yra svarbu,tiek fizika,tiek chemija irgi yra tiksliųjų mokslų dalis,todėl reikia suprasti ir jas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Svarbiausia gerai išlaikyti matematikos VBE, jis bus esminis aspektas dėl tavo priėmimo į univėrą. Savo atvėju, esu pasirinkęs laikyti informatikos egzą, o fiziką pasiėmiau tik dėl to, kad turėčiau metinį pažimį atestate (metinis taip pat labai svarbus dalykas, plius, jeigu nekerti fizikos, taip pat kaip ir aš..) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svarbiausia gerai išlaikyti matematikos VBE, jis bus esminis aspektas dėl tavo priėmimo į univėrą. Savo atvėju, esu pasirinkęs laikyti informatikos egzą, o fiziką pasiėmiau tik dėl to, kad turėčiau metinį pažimį atestate (metinis taip pat labai svarbus dalykas, plius, jeigu nekerti fizikos, taip pat kaip ir aš..) 

O kas kerta ta fizika ? :D

Spėju daug kas renkasi Fizika o ne Chemija kai reikia rinktis :)

 

O dėl programavimo tai visos kalbos kaškuo yra panašios :) ir nereike  visko išmokti svarbu išmokti norimų kalbų sintakse o poto tik docs pasižiūrėt funkcijas ir jas pritaikyt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...