Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

IEŠKAU ATTACK OF THE B TEAM CRACKED SERVERIO


forstaken

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3548 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

IEŠKAU ATTACK OF THE B TEAM CRACKINTO SERVERIO, NO WHITELIST AR PNŠ ŠŪDO, BE RESŲ, GALI BŪT LT IR EN NESVARBU KOKIA ŠALIS.

 

Nėra tokio, kadangi nieks nekūrs nulaužto attack of the b team. Mažiau žiūrėk ChimneySwift ar ten dar kažkurio kur tame privačiame serveryje žaidžia. Jei nori pats bandyk kūrt, bet sakau tiesiog laiką švaistysi, nes tikrai nemokėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra tokio, kadangi nieks nekūrs nulaužto attack of the b team. Mažiau žiūrėk ChimneySwift ar ten dar kažkurio kur tame privačiame serveryje žaidžia. Jei nori pats bandyk kūrt, bet sakau tiesiog laiką švaistysi, nes tikrai nemokėsi.

Šiaip galima internete pažiūrėti kaip sukurti ta serverį tai nemanau kad laiką švaistys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra tokio, kadangi nieks nekūrs nulaužto attack of the b team. Mažiau žiūrėk ChimneySwift ar ten dar kažkurio kur tame privačiame serveryje žaidžia. Jei nori pats bandyk kūrt, bet sakau tiesiog laiką švaistysi, nes tikrai nemokėsi.

Nežiūriu tų chimneyswift, + jeigu privatus servas tai man geriau single player pasijungt, man reikia dviese su draugu pažaist, žaidžiam amerikiečių serve, tačiau jaučiasi lagas jame, būtų tikslas labai didelis, pradėčiau kurti servą, bet ip vidinis ir pnš, tai dabar pistis prie servo neapsimoka, kai turbūt galima atrasti, tai tiesiog jūsų klausiu, gal žinot servą.. galbūt kokį esat patys paleidę ar panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nežiūriu tų chimneyswift, + jeigu privatus servas tai man geriau single player pasijungt, man reikia dviese su draugu pažaist, žaidžiam amerikiečių serve, tačiau jaučiasi lagas jame, būtų tikslas labai didelis, pradėčiau kurti servą, bet ip vidinis ir pnš, tai dabar pistis prie servo neapsimoka, kai turbūt galima atrasti, tai tiesiog jūsų klausiu, gal žinot servą.. galbūt kokį esat patys paleidę ar panašiai.

 

Visados yra toks dalykas kaip lan. Gali pajungti serverį per lan ir nesvarbu bus ar vidinis ar išorinis ip. Parsisiunti hamachi su draugu pajungiat servą ir lošiat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visados yra toks dalykas kaip lan. Gali pajungti serverį per lan ir nesvarbu bus ar vidinis ar išorinis ip. Parsisiunti hamachi su draugu pajungiat servą ir lošiat.

Aš buvau sukurės ant hamachi serverį bet man tai lagino tą serva o attack of the b team tai nelagino tai net nežinau ar būvo kaip nors įmanoma ištaisyti tą laga :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš buvau sukurės ant hamachi serverį bet man tai lagino tą serva o attack of the b team tai nelagino tai net nežinau ar būvo kaip nors įmanoma ištaisyti tą laga :D

 

Na man nuo hamachio lago neatsiranda nebent pats minecraft mod packas labai užkrautas tai tada gali būti trumpų freezų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3548 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...