Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Privatus VIP serveris.


Haakisen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3558 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

haakisen zaide zymei maziau uz normalius zaidejus ir susirinko per pusvalandi full dmd seta su prot 4, bow power 4 infinity ir flame su kardu looting 2. pER PUSVALANDI,  ir sako necytina jis o mes... Shame

Per pusvalandį? *Myliu SuperGames.lt* kiek serveris žaidėjų turėjo pasiklausk Justčio kartu dar žaidėm, ir nepisk proto čia nevykėli. Čia lietuvoj tokių serverių kurti neverta..

Redaguota , nario J.Š
Šis narys įspėtas: Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

beto kas tau liepe kurt serveri ir kist 30lt i host.Jai tau atrodo neverta tai nekurk...

 

Ir tu pats Nesilaikai savo pacio kurtu taisykliu...

8. taisykle. Draugiskai elgtis su kitais.

ir tau buvo butina susprogdint mapa? nebutu užteke tiesiog atsijunkt ir ištrint ip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Šeip tai yra serveris premium jeigu supratai.

 

 

Mokėti reikės už hosting'ą nes man vienam išlaikyti serverį neapsimoka, bet jeigu nesurinksiu žmonių tada uždarysiu projektą. Neišskiriu tik noriu kad būtų serveryje tvarka. 

 

 Labai klysti. Legalas- Tai žmogus kuris už žaidimą sumokėjo pinigus tam, kad galėtu žaisti legaliai. Nelegalas- Tai žaidėjas kuris neteisėtai žaidžia žaidimą.

 Labai klysti. Legalas- Tai žmogus kuris už žaidimą sumokėjo pinigus tam, kad galėtu žaisti legaliai. Nelegalas- Tai žaidėjas kuris neteisėtai žaidžia žaidimą.

 

Nesupratau ? Neteisėtai žaidžia žaidimą,palauk,palauk dabar tu man paaiškink,per mėnėsį sunkiai dirbdamas aš uždirbu 750LT,ir kam man leisti 100LT ant kažkokio žaidimo kurį aš galiu žaisti nemokamai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3558 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...