Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NightKata: Atiduodu į samperių rankas


NightKata

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3294 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 5 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Aprašymas sužavėjo, bei jūsų fantacijos kurias gal ir įgivendinsit. Bėje Metamfetaminas, tokio žodžio nėra, gal turėjai omenyje Amfetaminas? Daugiau į gatves išeik dar ne to sužinosi. Bet šiaip sėkmės, bet manau nepasiteisins lietuvoje šis projektas, geriau stūmkit į užsienį reklamuot, nes lietuviams tik adminų gaut ir su infernusu paskraidyt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aprašymas sužavėjo, bei jūsų fantacijos kurias gal ir įgivendinsit. Bėje Metamfetaminas, tokio žodžio nėra, gal turėjai omenyje Amfetaminas? Daugiau į gatves išeik dar ne to sužinosi. Bet šiaip sėkmės, bet manau nepasiteisins lietuvoje šis projektas, geriau stūmkit į užsienį reklamuot, nes lietuviams tik adminų gaut ir su infernusu paskraidyt..

Amfetaminas nuo metamfetamino skiriasi, kaip asian 3'inch nuo black 9'inch

Redaguota , nario NightKata
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Uw, soc idėjos. Wisi imkit kopinkit, bet būtinai sistemos turi prasidėti NightKatana :P.

Tokia kaip paminėta narkotikų sistemą trunką nemažai laiko sukurti ( laiko atžvilgiu ), kadangi vien iš item pusės ten yra ~ 50 jų, o juos reik saugot, krauti, priderinti prie inv sistemos nu o poto jau ir naudojimas craftinimas prasideda.

 

Galėtum projektam idėjas savo kurti, aišku reikia tokio projekto kuris jas sugebės padaryti.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Uw, soc idėjos. Wisi imkit kopinkit, bet būtinai sistemos turi prasidėti NightKatana :P.

Tokia kaip paminėta narkotikų sistemą trunką nemažai laiko sukurti ( laiko atžvilgiu ), kadangi vien iš item pusės ten yra ~ 50 jų, o juos reik saugot, krauti, priderinti prie inv sistemos nu o poto jau ir naudojimas craftinimas prasideda.

 

Galėtum projektam idėjas savo kurti, aišku reikia tokio projekto kuris jas sugebės padaryti.

Tai kad cia ne soc idejos, o mano. Viskas kas cia parasyta, yra mano kurta ir mano rasyta :)

P.S. Gal ka ne taip supratau :D

Redaguota , nario NightKata
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Tai kad cia ne soc idejos, o mano. Viskas kas cia parasyta, yra mano kurta ir mano rasyta :)

P.S. Gal ka ne taip supratau :D

Na aš kaip supratau @ tema soc buvo, todėl manau, kad tai tavo idėjos kurias galbūt davei soc, palikai projektą kadangi nestartuoja ( kogero nebestartuos ) ir atidavei ką galėjai... :) ( na tai tik mano spėjimas )

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3294 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...