Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GFX užsakymas


Dresta

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3513 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas, kaip matau čia dar gyvi gfxeriai, tad paskelbsiu užsakyma ir gal kasnors susidomės : D

 

Esmė tame, kad turiu galimybė užsidirbt kažkur apie 2000lt, man reikia sugalvoti idėja grožio salono vitrinoms ir jas nupiešti. Taip atsitiko kad po pertraukos nuo fotoshopo nebeturiu gerų idėjų, todėl kreipiuosi čia, gal atsiras norinčių.

 

Grožio salonas dabar atrodo taip:

 

http://imgur.com/80lQ9g6,FC9guH8,adhjlC2,7BQjI2R#0

 

Čia paveikslelis su pažymetomis vietomis kur reikia nupiešti naujus paveikslėlius:

 

UTLP21g.jpg

 

Jūsų nupiešti paveikslėliai ant vitrinų bus patikrinti ir siunčiami kad iš jų būtų pagaminti lipdukai kurie bus užklijuoti ant vitrinų šiame grožio salone.

 

- Ant dviejų parodytu vitrinų reikia nupiešti kanors kas tikų grožio salonui-kirpyklai.

- Ant vienos iš dviejų vitrinų turi būti logotipas "LAIMA frisørsalong"

- Ant parodytų durų reikia nupiešti darbo laiką (darbo laikas matosi duotose nuotraukose).

- Ant užbrauktų durų turi būti labai nedaug nupiešta, jokių tekstų, tik šiek tiek atributikos.

 

čia pilno dydžio švarus paveikslėlis:

http://i.imgur.com/WXMcq97.jpg

 

Jei kasnors neaišku prašome kreiptis skype: karoolis80

Online esu beviek visą laiką.

 

Išsirinkes labiausiai patikusį darbą sumokėsiu kurėjui 500lt banku, papildymais ar kaip tik norėsit.

Good luck tiem kas nebijos pabandyti! : D

Redaguota , nario Dresta
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl ne visus pinigus kurėjui? Kadangi jis pats ir kūrė :) O ne tu... Tu tik sėdėsi ir smaukysi atsiprašant.

 

Tam kad aš jum siūlau užsidirbti lietuviškom kainom nenulipant nuo pc per pusvalandį, kainos yra norvegiškos ir aš galimybe tiek užsidirbti gavau iš savo mamos kuriai tas grožio salonas priklauso, niekur kitur tiek negausi.

 

Tiesiog aš pats nesugalvoju ka galima ten nupiešti, už idėją siūlau 500lt, jei tiek išpuike kad tokie pinigai per maži, niekas neverčia. :P

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tam kad aš jum siūlau užsidirbti lietuviškom kainom nenulipant nuo pc per pusvalandį, kainos yra norvegiškos ir aš galimybe tiek užsidirbti gavau iš savo mamos kuriai tas grožio salonas priklauso, niekur kitur tiek negausi.

 

Tiesiog aš pats nesugalvoju ka galima ten nupiešti, už idėją siūlau 500lt, jei tiek išpuike kad tokie pinigai per maži, niekas neverčia. :P

Būtum bent nerašęs kiek tu gausi už tai, visai kitaip žmonės reaguotų, o dabar galima sakyti, tu giriesi, kad tu gausi tiek ir tiek. Ir siūlai ketvirtadalį kainos, na pusė kainos dar suprasčiau, bet ketvirtadalį, na ne kas, ne kas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtum bent nerašęs kiek tu gausi už tai, visai kitaip žmonės reaguotų, o dabar galima sakyti, tu giriesi, kad tu gausi tiek ir tiek. Ir siūlai ketvirtadalį kainos, na pusė kainos dar suprasčiau, bet ketvirtadalį, na ne kas, ne kas..

 

Rašau tam, kad negalvotu kad tiesiog pasisavinsiu ju darba be užmokeščio, o man 25 proc nurašyt nesunku, nes lietuvoj tokio darbelio už tiek sunku gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3513 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...