Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del windows'u perrasymo.


iNk

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Imk Windows 7, nes Windows 8 šūdas

Pirma įrodyk,o tada šnekėk.

 

 

Tekę susidurti ir su 7 ir 8. Asmeniškai rinkčiausi 7, nes 8 nepatiko ir jau po 3 dienų W8 bandymo, persirašiau atgal į 7. Mano manymu W8 patogesni tiem, kas turi touch screen, o paprastam stacionarui rašyčiausi tik 7.

Ištikro priklauso ir nuo pačio žmogaus. Aš pats irgi iš pat pradžių kai pabandžiau win8 sakiau šūdas paskutinis ir nieko gero,bet poto kol suformatavau flashą įrašymui win7 persigalvojau,nes man pradėjo jie patikti. Iš tikro yra patogūs kai pripranti (man užteko 5 dienų pilnai susigaudyti) ir ištikro greitesni. Su win7 turėjau problemų su procesoriumi,bet su win8 man tos problemos pradingo. Dingo procesoriaus apsikrovimas iki 100% ir dabar stovi 70%. Kiekvienam reikia pabandyti pačiam bent jau savaitę ir patikrinti viską. Patikrinti žaidžiant,rašant žinutes,įrašant programas ir paprastai naudojantis. Pabandžius jau turėtum pats nuspręsti :)  (žinoma nesistengiu įbrukti,kad būtent win8 imti,bet tiesiog patariu :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ištikro priklauso ir nuo pačio žmogaus. Aš pats irgi iš pat pradžių kai pabandžiau win8 sakiau šūdas paskutinis ir nieko gero,bet poto kol suformatavau flashą įrašymui win7 persigalvojau,nes man pradėjo jie patikti. Iš tikro yra patogūs kai pripranti (man užteko 5 dienų pilnai susigaudyti) ir ištikro greitesni. Su win7 turėjau problemų su procesoriumi,bet su win8 man tos problemos pradingo. Dingo procesoriaus apsikrovimas iki 100% ir dabar stovi 70%. Kiekvienam reikia pabandyti pačiam bent jau savaitę ir patikrinti viską. Patikrinti žaidžiant,rašant žinutes,įrašant programas ir paprastai naudojantis. Pabandžius jau turėtum pats nuspręsti :)  (žinoma nesistengiu įbrukti,kad būtent win8 imti,bet tiesiog patariu :) )

Gali būti, kaip sakoma tai "įpratimo reikalas". Kai W7 atsirado daug kas rėkė, kad "Šūdas tie win 7, XP zajabys" todėl, kad visi daug metų naudojosi tik xp. Vėliau pamatė, kad Win 7 nėra tokie jau blogi, visi perėjo ant jų ir kai atsirado Win 8 visi rėkia "Šūdas tie win 8, 7 zajabys". Žmonėms sunku atsikratyti to, ką ilgai naudojo ir pereiti prie naujovių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu va paklausiau jusu. ka tik isirasiau 8 pro.. nba kolkas super, su diegimu problemu nebuvo. isirasiau video ir intiko driverius.. dabar turiu klausimu: kokius dar draiverius turiu rasytis nu ten mottinines, audio? dar pas mane kairiame kampe apacioj yra parasyta: "Windows 8.1 Pro Build 9600" ka tai reiskia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu va paklausiau jusu. ka tik isirasiau 8 pro.. nba kolkas super, su diegimu problemu nebuvo. isirasiau video ir intiko driverius.. dabar turiu klausimu: kokius dar draiverius turiu rasytis nu ten mottinines, audio? dar pas mane kairiame kampe apacioj yra parasyta: "Windows 8.1 Pro Build 9600" ka tai reiskia?

Tai reiškias,kad dar neaktyvuoti windowsai. Susirask kokį windows loaderį ir tai išsispręs. 

Gerai būtų įsirašyti BIOS naujausius draiverius,interneto,kaip sakei motinines ir audio. Taip pat dar viskas priklauso nuo tavo kompiuterio. Pasižiūrėk kūrėjų svetainėje kokie draiveriai yra ir atsirink pats kokie tau svarbūs. Žinoma gali ir visus,nes draiveriai nesutrugdys niekada :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats naudodavau windows XP ir aš sakydavau man jie geriausi buvo, nes visi pyko windows 8 dėl metro, kodėl kaiptik isirašiau ir išties patiko, kažkaip viską žinodamas. Patarčiau windows 8.1, nes visi bijo naujovių, beto windows 8, geriau veikia, iškart antivirusunė yra, kompiuteris išties greitai pasikrauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu va paklausiau jusu. ka tik isirasiau 8 pro.. nba kolkas super, su diegimu problemu nebuvo. isirasiau video ir intiko driverius.. dabar turiu klausimu: kokius dar draiverius turiu rasytis nu ten mottinines, audio? dar pas mane kairiame kampe apacioj yra parasyta: "Windows 8.1 Pro Build 9600" ka tai reiskia?

Gal galėtum nuorodą numest iš kur siunteis, mane irgi sugundė kaškaip su tais win 8, jei perrašysiu failus taip pat bus galima išsaugot, nes net nežinau kaip yra su tų win8 instaliacija.

Redaguota , nario nqthing
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...