Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

mStories.lt - Viskas tik prasideda! [ Forumas atidarytas ]


Bicas_Biciuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sėkmės, mapperis toks savotiškas savo stilių turintis, vien dėl to spaudžiu ranką, kad kaimeliai :)

 

Ačiū.

 

Nesitikėk ,o būk rimtas ,kad pavyks.

 

Kad pabaigsiu GM'ą, aš tikrai žinau :) Nes niekad nebuvau pabaigęs nei vieno gamemode, todėl čia irgi šiokia tokia motivacija :)

 

Sekmės seni kurime, žiūrėk nepavesk!

Nepavesiu, dėkui, parašysiu kai reiks VVP  :mucha:

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 239
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Tas pats buvo ir su vLife, visi manė, kad bus axuėnas projektas, but... Nieko gal su šituo kažkas pagaliau išeis. SEKMĖS!

Čia ir yra taspats vLife amžinativsis, kiek dar visiems reikės kartoti, praeitoje temoje visi zyzė, kol pagaliau išaiškinau jog vLife webas uždarytas nes nebesusitarėm su domeno savininku, būtumė perpirke domeną, bet neturėjom pinigų tuo metu. ir šeip komandos gan ilgai ieškojau, kol sutikau minato :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ir yra taspats vLife amžinativsis, kiek dar visiems reikės kartoti, praeitoje temoje visi zyzė, kol pagaliau išaiškinau jog vLife webas uždarytas nes nebesusitarėm su domeno savininku, būtumė perpirke domeną, bet neturėjom pinigų tuo metu. ir šeip komandos gan ilgai ieškojau, kol sutikau minato :)

 

 

Mes ir vel susitikom, aaaaaaaaaaa, lyg samp projekto nariaiiiii ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bičai nesakysiu aš to žodžio seni nes jau žiuriu pamate žmones kad renaldas pasakė seni tai ir dabar atkartoja, bet linkiu visko ko geriausio su šiuo projektu manau išvystysi gana rimta projektą ir kiti geriausi Lietuvos serveriai turės su kuom varžytis šaunuolis virtualiai spaudžiu dešine.

Per daug mane iškeli.. Nei aš esu ant tiek pažengęs jog čia visi lietuvos projektai turėtu su manim varžytis nei ką.. Tiesiog svarbu visus šūdservius uždūxinti ir tiek :) Ačiū.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

v0.0.7

Išimta GANG's sistema, nes buvo pilna bugų.. Kursiu visiškai kitokią.
Perdaryta admin on duty sistema daug trumpesniu ir greitesniu variantu (Ačiū Renaldui).
Ištaisyta daug skripto klaidų, kurių buvau pridirbęs.. :D
Ištaisyta klaida dėl kurios mašinų sistemoje perkant transportą rodydavo, kad jau turi visus 3 transportus.
Perrašyta rekordų sistema, praeitoji neatnaujino, neįrašydavo rekordų į duomenų bazę.
Nuo šiol į duomenų bazę bus išsaugoma ir data kada rekordas pasiektas. (Eilinį kartą ačiū Renaldui :D)
Įdėta transporto valdymo komanda: /masina.
Sukurta telefonų sistema.
Kartu su telefonų sistema atkeliavo ir naujas daigtas, telefonas.
Trupuri labiau optimizuotos komandos.
Sukurta alkio ir troškulio sistemos, kartu su šiomis atsirado naujų daigtų.
Nauji daigtai, gal tiksliau maisto produktai :D Duona, Sprite, Cocacola, Kebabas, Sumuštinis su dešra, Sumuštinis su sūriu, Nestea.
Padarytas tekstas po minimapu, bet nemanau kad tai derėtu rašyti prie atnaujinimų :D
Sukurta galutinė GANG(gaujų) sistema, yra dvi gaujos, jos be pavadinimo, yra komandos /gpakviesti, /gpriimti ir /gatmesti, gaujos neturi jokių bazių ar transportų, nes tai tik pradinė jų versija, su laiku gaujų sistema bus tikrai ištobulinta.
 
Naujai iškeptas atnaujinimas :P
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sekmės, manau tikrai kas nors gausis :)

 

P.S. prieš rašant IR kablelio nededam tik tuo atvieju, jei sakinyje bus du kartus pakartota, IR tada prieš antrą IR rašomas kablelis. :D

Ačiū [baigiu temą] tuomet kablelis ir rašau apie kitą žmogaus pasakytą mintį :P

 

Ačiū, pats tikiuos kad kažkas gausis :)

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...