Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[PS3 KLAUSIMAS] Ar apsimoka jį pirkti?


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumiečiai. Norėčiau paklausti. Ar apsimoka pirkti tokį daiktą? http://pigu.lt/zaidimu_konsoles_kompiuteriai_xbox_sony_playstation_nintendo/zaidimu_konsole_sony_playstation_3_ps3_super?id=3774767

 

Prašau išsakyti savo nuomones. Būsiu labai dėkingas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane jeigu neklystu toks pats, nežinau kuom jis neįtinka Mantviui, bet man jis puikiai veikia, jokių lagg'ų, jokių problemų, vietos bent kol kas drąsiai užtenka, o kaina tikrai gera, aš saviškį vos ne dvigubai brangiau pirkau, bet tik dėl to, kad kreditu, tai kainavo sutarties sudarymas tiek pat, kiek kainuoja koks neprastas žaidimas ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skūpas moka 2 kartus.. Arba pirk brangesni ir geresni arba vapšie nepirk :)

 

Šiaip tu teisus, bet PS3 nėra toks jau parastas, kaip kažkodėl man iš tavo komentaro pasirodė... Žaidžiu ant saviškio CoD Ghosts, The Last of Us ir Max Payne 3 ir visiškai nesiskundžiu..

 

http://www.diffen.com/difference/PlayStation_3_vs_Xbox_360

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip pats kaip po PS3 tikrai geras, tuo labiau kad dabar turėtų kaina jo nukrist išėjus PS4. Žinoma tavo pateiktas 12GB kažin ar vertas demesio vien dėl to 12GB geriau imt su daugiau vietos.
Žaidimai, grafikos ir viskas tikrai vertos pinigų, jei žinoma mėgsti praleist vakarus su pulteliu rankoj :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va chėbra, dėkui, kad į protą atvedėt. Apsižiūrėjau, tai GTA 5 užiima 8GB vietos, o ten hardas tik 12GB, tai kitus žaidimus be šansų sutalpinti. Ačiū jums.

 

Kad jeigu aš neklystu, tai žaidimo nereikia nei instaliuoti, nei ką, į hard'ą eina tik save'ai ir kitoks šlamštas, o visa kita paleidžiama iš diskų. Tarkim kad ir pas mane, PS3 12Gb Super Slim, aš žaidžiu vienu metu tris žaidimus, tai Max Payne 3, The Last of Us ir Call of Duty Ghosts. Jeigu visi šie žaidimai būtų instaliuoti į PS'ą, tai čia turbūt nei vienas iš šių žaidimų netilptų, o aš žaidžiu visus tris iškarto, tai logiškai pamąsčius man atrodo, kad išsisaugo tik žaidimo duomenys, nustatymai, save'ai. Pats žaidimas nėra instaliuojamas ir paleidžiamas iš disko, tad nieko čia baisaus nematau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kad jeigu aš neklystu, tai žaidimo nereikia nei instaliuoti, nei ką, į hard'ą eina tik save'ai ir kitoks šlamštas, o visa kita paleidžiama iš diskų. Tarkim kad ir pas mane, PS3 12Gb Super Slim, aš žaidžiu vienu metu tris žaidimus, tai Max Payne 3, The Last of Us ir Call of Duty Ghosts. Jeigu visi šie žaidimai būtų instaliuoti į PS'ą, tai čia turbūt nei vienas iš šių žaidimų netilptų, o aš žaidžiu visus tris iškarto, tai logiškai pamąsčius man atrodo, kad išsisaugo tik žaidimo duomenys, nustatymai, save'ai. Pats žaidimas nėra instaliuojamas ir paleidžiamas iš disko, tad nieko čia baisaus nematau..

Kalbėjau su pažystamu kuris turi PS3, sakė, kad GTA 5 sudaro 2 diskai. 1 install (8GB į HDD), kitas žaidimui. 8GB yra vien tik install, + dar save'ai. Kažin ar apsimoka pirkti 12GB  :| Geriau tokį: http://www.kilobaitas.lt/Konsoles/Sony/PlayStation_3_500GB__The_Last/9295754/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_653&ID=535981

 

 

ŠŪDO GABALAS, KODĖL? CITUOJU : 

Atminties dydis (RAM): 256 MB

Kietasis diskas (HDD): 12 GB

MANO DAUG SENESNIS PS3 YRA GERESNIS UŽ ŠITĄ MĖŠLĄ.

Dėl HDD pritariu, kad šūdo gabalas, o dėl RAM, tai patariu tau pasiskaityti internete. Visos PS3 konsolės turi 256MB RAM, nes joms jie tiesiog nereikalingi :)
Redaguota , nario OsVa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai kaip, nei nežinojau, na bent jau man tų 12 Gb užteks pilnai, tiek aš ten ir žaidžiu su juo ... O tau jeigu reikia kažko tokio, prie ko pražaisi daug žaidimų, tai galbūt tada rinkis kitokį ...

Man NBA 2K14 ir GTA 5 per akis :D Bet šiais laikais tų žaidimų vis išleidžia naujų ir išleidžia :D Kad ir dabar Watch Dogs išeina. PC medinis, tai norėtųsi bent kažkur jį pažaisti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu 1200gb. ps3 žaidimų konsole, patariu pirktis tau irgi, arba pasitaupyk, ir nepirk PS4, pirk jeigu būs PS5 :)).

Būtent PS5?? Tu nors žinai kada jis išeis??? Beto ant PS4 Gta 5 visi žaidimai bus su geresnėm grafikoms. Ir Dabar dauguma žaidimu bus pradėta leisti ant xbox one ir ant PS4 consoliu. Tai kad PS3 arba xbox 360 nebelabai verta pirkti jau senos consoles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...