Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimai planšetinių kompiuterių turėtojams


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jau kurį laiką ketinu įsigyti kažką panašaus - darbui ir butiniam naudojimui, gal tiems patiems žaidimams. Iškilo keletą klausimų, norėčiau, jog rimtai į juos atsakytumėt, nes taip labai, labai man padėsit. Dėkoju iš karto.

 

 

Ar verta įsigyti planšetinį kompiuterį (Jeigu taip/ne, tai kodėl)?

Kokia planšetinio kompiuterio kaina yra optimaliausia?

Pagrindinės planšetinių kompiuterių problemos?

Pagrindiniai planšetinių kompiuterių pliusai?

Į ką derėtų atkreipti dėmesį?

Kokie turėtų parametrai?

 

Gal ką galite rekomenduoti ar pasidalinti iš kur pirkote, kaip veikia ir etc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neverta. Pats buvau nupirkęs iškarto labai norėjau gimtadieniui. Gavau, šeip man jis buvo tik žaidimams. Lošiau, lošiau, poto už metų, net nežinojau kur jis randas, nereikalingas man buvo, tik pinigus į vėją išleidau, galima pasakyt ir taip :( Gėriau taupyk kokiam S5 ir viskas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neverta. Pats buvau nupirkęs iškarto labai norėjau gimtadieniui. Gavau, šeip man jis buvo tik žaidimams. Lošiau, lošiau, poto už metų, net nežinojau kur jis randas, nereikalingas man buvo, tik pinigus į vėją išleidau, galima pasakyt ir taip :( Gėriau taupyk kokiam S5 ir viskas :)

Huh, esmė tame, jog man teko susidurti su tokiu daiktu - man jis net labai patiko. Esu tas žmogutis, kuris visur bėgioja ir daug, daug dirba, daro ir etc. Man reikėtų kažko "kompaktiško", kad būtų prie manęs - tiek žaidimams, tiek darbui. Svarstau tarp planšetinio ir nešiojamojo. 

 

Ačiū už nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokią plančete gali naudoti tik socialinems tinklams. Jaigu nori, kad būtų šiek tiek geresnė tai maždaug už 400Lt gali gauti, bet reikia, kad būtų 4 branduoliai minimum 1GHZ, 1GB, CPU/GPU, IPS. Jai bus klausimų į PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Microsoft Surface Pro 2 bei iPad Air mano derinukas. Surface naudoju darbui, mokymuosi, todėl jog šita įranga turi pilną Windows OS, galiu atlikti darbą su Photoshop bei kita programine įranga, O iPad skiriu tom pramogoms, muzikai, apps, žaidimai.

Atsimink tai jog jei pirksi Android plančetę. Google Play nėra pasiruošus taip kaip iTunes aprūpinti tave apps. Tiesiog kolkas pritaikytų apps ant plančečių yra žymiai daugiau ant iTunes negu ant Android. Apgalvok tai, nes tavo darbas gali sulėtėti dėl to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar verta įsigyti planšetinį kompiuterį (Jeigu taip/ne, tai kodėl)? 


Priklauso pagal poreikius . Manau taip 


Kokia planšetinio kompiuterio kaina yra optimaliausia? 


600lt / 1000lt +/-


Pagrindinės planšetinių kompiuterių problemos? 


Baterija / Procesorius 


Pagrindiniai planšetinių kompiuterių pliusai?


Visur prieinamas , gali naudoti kur tik nori 


Į ką derėtų atkreipti dėmesį?


Ekrano dydį / Procesorių / Raišką  


 


Pats turiu Prestigio MultiPad 8 , šeip nesiskundžiu tik , kad baterija neilgai laiko , žaidimai puikiai veikia , naršyklė irgi  ( kaina tik 520lt)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

 Jeigu tau reikia kompiuterio, kai nueini į kavine, pas draugą ar pnš imk planšetini mokėk ne mažiau kaip 300 Lt. Jei tu juo naudosies daugiau namie, nusiveši į kaimą ar darba imk nešiojama. Planšetiniu kompiuteriu nežiūrėk į firma pats turiu prestigio dau kas sako, kad jie blogi,bet aš juo nesigailiu, tik jau šiaktiek atsibodo. Daugiausia jį naudoju kaime, bet žadu pirkti nešiojama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusipirkau ASUS Transformer Book T100. Puikiai veikia, pažaist irgi galima (db Outlast zaidžiu). Darbui irgi tinka. Gali pasiimt jį kur nori (pvz į mokyklą, siaubo per pamokas palošt :D), patogus + pridėta  klaviatūra (gali įsidėt ir bus kaip nešiojamas. Išsiimi ir tau planšetinis.Aš nusipirkau ir nesigailiu, patarčiau ir tau :)

Redaguota , nario Vismis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar verta įsigyti planšetinį kompiuterį (Jeigu taip/ne, tai kodėl)? Verta įsigyti , jeigu mėgsti žiūrėti filmus ,keliauti dažnai tai ji tada kaip tik tau , arba nori pažaisti žaidimų tokių žaidimų , kurių ant kompiuterio nepažaisi , nori pavaldyti pirštu , na žodžiu supratai mane


Kokia planšetinio kompiuterio kaina yra optimaliausia? Priklauso aišku nuo pačios planšetės jos galingumo ekrano colių , parduotuvės


Pagrindinės planšetinių kompiuterių problemos? Kol kas ant savo planšetės nematau nei vienos problemos nors žaidimų turiu 87 :D


Pagrindiniai planšetinių kompiuterių pliusai? Lengva va kas labai gerai , ir jeigu nori ką nors susirasti greitai labai gerai , o bent jau man didžiausias jos pliusas , kad gali naršyti ją bet kur (su nešiojimų pc irgi galima ,bet planšetė man bent jau patogiau )


Į ką derėtų atkreipti dėmesį? Manau į jos galingumą ,dydį žiūrėti.


Kokie turėtų parametrai? Šito klausimo kažkaip nelabai supratau , na bet tikiuosi taip. Mano planšetės parametrai yra :


 


Procesorius


  • „ARM cortex A9“ tipo procesorius
  • 1,4 GHz keturių branduolių procesoriaus dažnis

Ekranas
  • 10,1 col. WXGA TFT technologija
  • 1280 x 800 ekrano skiriamoji geba
  • 10,1 col. dydžio ekranas
  • 16 milijonų vidinis spalvų gylis

Platforma
  • 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz GSM ir EDGE dažnis
  • 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz 3G dažnis
  • GPRS tinklas ir duomenys: 850 / 900 / 1800 / 1900
  • EDGE tinklas ir duomenys: 850 / 900 / 1800 / 1900
  • 3G tinklas ir duomenys
  • „Android 4.0“ („Ice Crean Sandwich“) ( Pas mane atsinaujino tai dabar 4.1.2)
  • „Android“ naršyklė

Kamera
  • 5 megapikselių skiriamosios gebos fotoaparatas (gal.)
  • LED blykstė
  • Yra automatinis fokusavimas
  • Skaitmeninis priartinimas 4 kartus
  • Vienas kadras / nuotrauka / panorama / animacija / laikmatis
  • Nuotraukų efektai: negatyvas / juodai balta / rusvi tonai
  • Baltumo balansas: automatinis / dienos šviesa / apsiniaukę / kaitinės lempos / fluorescencinis apšvietimas
  • Automatinis fokusavimas, blykstė, veido aptikimas, šypsenos aptikimas, mirksėjimo aptikimas
  • Vaizdo formatai: JPEG / PNG / TIFF / RAW / GIF

Atmintis
  • 16 / 32 / 64 GB
  • Pagal turimą atmintį
  • Iki 64 GB vidinė atmintis
  • 16 GB / 32 GB / 64 GB „Nand“ atmintis
  • 2 GB SDRAM atmintis

Filmavimo kamera
  • Pilno HD vaizdo skiriamoji geba
  • 30 kadrų per sek. kadrų dažnis
  • Skaitmeninis priartinimas 4 kartus
  • Vaizdo grotuvas: 3GPP / H.263 / H.264 / MPEG4 / WMV
  • QVGA / SD / HD (įrašymo)
  • Yra vaizdo redagavimas
  • Vaizdo pranešimai: H.263+AMR NB

Mokėjau 1,7k pirkau iš TELE2 su planu ir mobiliuoju greitu internetu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Jeigu nori tikrai GERO plansetinio, kuris laikytu ziauriai ilgai, temptu zaidimus kaip per sviesta, ir butu tiesiog idealus variantas.

Butinai imk iPad kuri nors. Pirmas jau pasenes, siulyciau zvalgytis nuo 2.

Viskas ten fantastiskai suoptimizuota, malonu naudotis.. zodziu visi kiti plansetiniai net neverti vadintis plansetiniais kompiuteriais, patikek.

Pats turiu iPad 2, ir turejau kitu plansetiniu.. tikrai zinau ka sakau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Microsoft Surface Pro 2 bei iPad Air mano derinukas. Surface naudoju darbui, mokymuosi, todėl jog šita įranga turi pilną Windows OS, galiu atlikti darbą su Photoshop bei kita programine įranga, O iPad skiriu tom pramogoms, muzikai, apps, žaidimai.

Atsimink tai jog jei pirksi Android plančetę. Google Play nėra pasiruošus taip kaip iTunes aprūpinti tave apps. Tiesiog kolkas pritaikytų apps ant plančečių yra žymiai daugiau ant iTunes negu ant Android. Apgalvok tai, nes tavo darbas gali sulėtėti dėl to.

iPad Air, tikrai negali gailėtis šiuo pirkiniu, bent jau aš tai visiškai nesigailiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...