Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[LT-EN] Real Future Trucking (Pradedam iš Naujo <Trucker World> )


DreDas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3242 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
v0.7.0

 

+ Mašinų Krovimas/Saugojimas/Kūrimas

+ Fūros pirkimas iš salono, Yra trys fūros. Komanda /pirktif arba /buyf

    > LineRunner ID(403) Kaina: 35 000$ MAX KM/H: 122

    > Tanker        ID(514) Kaina: 50 000$ MAX KM/H: 134

    > Roadtrain    ID(515) Kaina: 75 000$ MAX KM/H: 158

 

 

52d0505d725938be207e5be889ef1299214.png

 

6fd386b6a770790e74be2e395052166f100.png

 

 

54f55a41b40bec56a7c9099bc037bfa9164.png

 

 

Vieta kur atsiranda nupirkti vilkikai

 

77f7532efdfbf16f5ed1f48f1862b86885.png

Redaguota , nario DreDas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū :). Ką turi omenyje, darbo per mažai įdėta? Gyvenime nieko needitinau, vienas ir vienintelis kartas kai buvau editinęs gamemodą, tai buvo Reamio pirmasis Freerumas prieš 4 metus, likusius 2 metus viskas ką kuriu yra parašyta mano rankomis :).

Tiesiog viskas labai, labai primena tuos eilinius GRP serverius, galbūt, idėją tą paėmei, aš nežinau, bet aš taip žiūriu ir man tokia mintis pirma, kad iš GRP padarytas darbai ir auto salonas tik su fūrom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog viskas labai, labai primena tuos eilinius GRP serverius, galbūt, idėją tą paėmei, aš nežinau, bet aš taip žiūriu ir man tokia mintis pirma, kad iš GRP padarytas darbai ir auto salonas tik su fūrom.

 

Tiesiog viskas labai, labai primena tuos eilinius GRP serverius, galbūt, idėją tą paėmei, aš nežinau, bet aš taip žiūriu ir man tokia mintis pirma, kad iš GRP padarytas darbai ir auto salonas tik su fūrom.

 

Na, tikriausiai GRP primena todėl, nes tiek GRP tipo serveryje, tiek Trucker Life serveryje atvaizduojamas Realus gyvenimas, tik, kad GRP serveriai atvaizduoja ir stengiasi įsilieti į visas gyvenimo sritis kuo išsamiau ir aiškiau, o mano tikslas sukurti serverį, kuriame būtų tai, kas susiję su fūromis ar kokia kitokia logistikos rūšimi :). Wang Cars pasirinkau todėl, nes visgi tai ir yra mašinų salonas, ir tam jis buvo sukurtas, o dėl atsispawninimo vietos neklystu, šeip norėjau, kad mapperis sumappintų kokią aikštelę, bet prisiminiau iš GRP serverių, kad netoliese SF mieste yra aikštelė :).

 

Pagaliau Lietuvoje bus kažkas ir su fūrom, ne vien tik GRP. Sėkmės darbuose!

 

Dėkoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors šis pacaniukas labai abejoja mano serwerio originalumu ir t.t , bet tiesiok įsitikinimai neleidžia jo neuzstoti. Kaškas čia suabejojo panašumu i GRP. Vargu ar visiems žinomą modifikaciją kuri a stengiama atspindėti kuo daugiau realistikos galima supainioti su serweriu, kuris atspindi furistų gyvenimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors šis pacaniukas labai abejoja mano serwerio originalumu ir t.t , bet tiesiok įsitikinimai neleidžia jo neuzstoti. Kaškas čia suabejojo panašumu i GRP. Vargu ar visiems žinomą modifikaciją kuri a stengiama atspindėti kuo daugiau realistikos galima supainioti su serweriu, kuris atspindi furistų gyvenimą.

 

Ačiū už nuomonę. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3242 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...