Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mantas Felikavičius Galerija


MantasF

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Juoko dozė vakarui žmonės :)

1fa658f773e78764828338d54b344616685.png

Kas tingit skaityti:

Trumpai drūtai, išvadino ripperiu nes užsakovas norėjo jog jo dizainas būtų kaip šitas :D

Beja cagai, mano skype: mfpaslaugos nebereiks jam duoti asmeniškai tau :)

Ir kam man tas tavo skype? Galvoji imsiu ir rašysiu dėl to kad ripini dizainą? Ne pirmas buvai, ne paskutinis tu ir bųsi. Tiesiog juokinga paskaičius kaip čia keli save į aukštumas, o net padoriai atripinti nesugebi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Ir kam man tas tavo skype? Galvoji imsiu ir rašysiu dėl to kad ripini dizainą? Ne pirmas buvai, ne paskutinis tu ir bųsi. Tiesiog juokinga paskaičius kaip čia keli save į aukštumas, o net padoriai atripinti nesugebi. :)

Nemanau cagai, kad tame esmė, žinok atvirai pasakysiu, man pasakė tokį padaryti - padariau, užsakovui patiko. Ir nekeliu aš savęs į jokias aukštumas, pasakiau kaip yra ir viskas.

Redaguota , nario MantasF
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pasakisiu tau viena, joks dizaineris padorus nesistengs nupiesti tokio pacio, o bandis kazka unikaliau, o jei tam pirkejui patiko toks tai kodel jis is cag nenusipirko? na vistiek taip ar taip tu ji nuripines nesvarbu ar to uzsakovas paprase ar dar kas, bet ripinai tai tu :)

Dar vis nepramokai rašyti ..

Jo ir klausk kodėl būtent nepirko iš cag.

ŠIA TEMA DISKUSIJOS BAIGIAMAS, JEIGU LABAI JAU NORIT PADISKUTUOT RAŠYKIT ASMENINE ŽINUTE.

Redaguota , nario MantasF
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau cagai, kad tame esmė, žinok atvirai pasakysiu, man pasakė tokį padaryti - padariau, užsakovui patiko. Ir nekeliu aš savęs į jokias aukštumas, pasakiau kaip yra ir viskas.

Pasiskaityk savo pranešimus forume ir galbūt suprasi apie ką aš kalbu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...